Smartwatche także od MyKronoz

MobilityNewsAutor:

ZeCircle został stworzony dla osób ceniących proste, klasyczne formy. Smartwatch posiada delikatną, okrągłą tarczę oraz prostą opaskę wykonaną z matowego tworzywa sztucznego. Za pomocą dotykowego ekranu, z poziomu zegarka mamy dostęp do takich funkcjonalności jak krokomierz, miernik jakości snu czy lista kontaktów.

ZeCircleRed-02-steps

Masywna konstrukcja ZeClock to z kolei propozycja dla osób, które akceptują odważniejszą stylistykę. Smartwatch stylizowany jest na tradycyjny, męski zegarek, dzięki czemu idealnie pasuje do klasycznego garnituru i stylu typu casual. Co więcej, w atrakcyjnej formie kryją się równie atrakcyjne funkcje, m. in. możliwość zdalnego sterowania aparatem telefonu czy możliwość wydawania komend głosowych.

zeclock-black-large-9

ZeBracelet2 został stworzony z myślą o kobietach, które chcą wyglądać elegancko. Dzięki połączeniu formy nowoczesnej bransoletki ze smartwatchem, ZeBracelet2 pozwoli pozostać mobilnym nawet wtedy, gdy noszenie sprzętu elektronicznego na nadgarstku nie pasuje do szykownego outfitu.

ZeBracelet2 torebka

ZeWatch3 zaś to smartwatch, który pod tradycyjną, prostokątną formą, kryje w sobie możliwość pełnego sprzężenia z telefonem czy tabletem.

ZeWatch3 skate

Źródło: MyKronoz

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Oreo nowym Androidem

Opublikowane przez - 22 sierpnia 2017 0
Potwierdziły się wszystkie wcześniejsze plotki. Android 8.0 znany do tej pory jako Android O nazywać się będzie Oreo.