Snapdragon 660 to nie jedyny procesor jaki szykuje dla nas Qualcomm 9 maja

MobilityAutor:

Wczoraj informowaliśmy was o tym, że Qualcomm szykuje się do prezentacji swojego najnowszego układu – Snapdragon 660. Jego prezentacja ma się odbyć już 9 maja, jednak  jak donoszą dzisiejsze informacje obok 660 zostaną zaprezentowane dwa kolejne procesory.

Qualcomm Snapdragon 630

Roland Quandt spekuluje, że amerykański producent wraz z Snapdragonem 660 zaprezentuje również modele 630 oraz 635, które mają być ulepszoną wersją Snapdragona 625. Co ciekawe już w lutym pojawiły się pierwsze przecieki na temat tych układów, spekulowano wówczas, że obydwa otrzymają: osiem rdzeni, GPU Adreno 506 (lub wyższą), LTE (cat. 7), LPDDR3 RAM, a częstotliwość taktowania ma wynosić od 2 do 2,2 GHz.

Do 9 maja pozostało już zaledwie kilka dni, więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i przekonać się co tym razem przygotował dla nas Qualcomm.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mobility

Mobility

Jako marka istniejemy na rynku od 2001 roku. Swoją obecność podkreślamy przede wszystkim wydawaniem magazynu „Mobility”, który zaledwie po kilku latach został uznany na rynku jako największy i najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i najnowszych technologiach mobilnych.

Powiązane

Zgarnij fiszki od Plusha

Opublikowane przez - 13 listopada 2015 0
Od dziś w ramach Strefy Plusha można otrzymać kod do darmowych fiszek w aplikacji REBEL.TO do końca roku szkolnego.  Fiszki…