PlayStation 4 Pro

Sony celebruje nowy rekord limitowaną edycją konsoli PlayStation 4 Pro

Sony poinformowało, że sprzedaż konsol PlayStation przekroczyła 525 milionów! Liczba ta dotyczy oczywiście wszystkich modeli wydawanych od 1994 roku.

PlayStation 4 Pro

Konsola PlayStation 4 Pro w wersji „500 Million Limited Edition” zaoferuje nam 2TB przestrzeni na dane oraz unikatowy design, na który składać się będzie, efektownie wyglądająca, półprzeźroczysta obudowa. Nie zabranie również specjalnej płytki z numerem seryjnym egzemplarza. W limitowanym zestawie otrzymacie również kamerę PlayStation i stojak na PS4 Pro.

Jeśli spodobała Wam się najnowsza wersja limitowana konsoli, to musicie liczyć się ze sporą konkurencją bowiem producent przygotował tylko 50 tysięcy egzemplarzy na cały świat. W Europie sprzęt wyceniono na 500 Euro (około 2120 złotych). Dodatkowo będzie można oddzielnie zakupić kontrolery DualShock 4 (64 Euro – 270 zł) i bezprzewodowe słuchawki (90 Euro – 381 zł) w limitowanym designie.

PlayStation 4 Pro

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane