Sony Xperia XZ3 ze słuchawkami WH-1000XM3 w znakomitej, świątecznej promocji

Rodzimy oddział mobilny Sony przygotował dla nas ciekawą świąteczną promocję. Od dzisiaj w sprzedaży znajdziemy zestaw, w którego skład wchodzą: smartfon Xperia XZ3 oraz bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM3.

Sony Xperia XZ3 to najnowszy flagowiec japońskiego producenta. Smartfon zaoferuje Wam m.in.: 6-calowy ekran OLED HDR o rozdzielczości 2880 x 1440 i proporcjach 18:9 (zagęszczenie pikseli na poziomie 537 ppi), procesor Snapdragon 845, 4 GB pamięci RAM oraz pojedynczy aparat główny o rozdzielczości 19 Mpix z nagrywaniem w technologii 4K HDR i funkcją Super slow motion umożliwiająca rejestrację filmów w 960 klatkach na sekundę.

Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM mogą być znakomitym dodatkiem do Xperii XZ3, choć nie tylko. Ten topowy sprzęt (kosztujący zwykle 1600-1700 złotych), może się pochwalić zaawansowaną technologią osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD, który znacznie zwiększa efektywność ograniczania zewnętrznych szumów. Dodatkowo, ustawienia Adaptive Sound Control automatycznie wykrywają, czy jesteśmy na spacerze, siedzimy na kanapie lub podróżujemy, pozwalając jednocześnie skutecznie, ale i bezpiecznie ograniczyć poziom hałasu z zewnątrz. Unikatowa funkcja osobistej optymalizacji pozwala też analizować osobiste cechy użytkownika i dopasowywać redukcję hałasu w taki sposób, by na perfekcyjny odbiór dźwięku nie miały wpływu np. okulary lub długie włosy.

Zestaw świąteczny, w którym znajdziemy obydwa powyższe urządzenia wyceniono na 3999 złotych, co pozwoli zaoszczędzić około 1000 złotych, gdybyśmy chcieli kupić te produkty oddzielnie.

Akcja świątecznej promocyjnej sprzedaży Xperii XZ3 w pakiecie ze słuchawkami Sony WH-1000XM3 potrwa od 3 do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów. Zestawy możecie nabyć w salonach Sony Centre oraz w oficjalnym sklepie internetowym producenta.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Paski do smartwatcha w wakacyjnym stylu

Opublikowane przez - 10 sierpnia 2015 0
MyKronoz w swoich smartwatchach wprowadza rozwiązanie dla osób, które nie lubią nudy w swoich ubraniach. Są to wymienne kolorowe paski. Takie rozwiązanie szczególnie…