Sony Xperia XZ4 może zadebiutować 25 lutego

Sony potwierdziło właśnie datę swojej konferencji podczas targów MWC 2019 w Barcelonie. Odbędzie się ona w dniu otwarcia – 25 lutego. Wielce prawdopodobne, że tego samego dnia poznamy Xperię XZ4.

Rok temu, podczas MWC 2018, Sony zaprezentowało Xperię XZ2 oraz Xperię XZ2 Compact. Spekuluje się, że również w tym roku będziemy mogli zobaczyć kolejnego przedstawiciela flagowej linii smartfonów od Sony. Co ciekawe, może dojść w niej do sporych zmian.

Nie jest żadną tajemnicą, że oddział mobilny Sony od dłuższego czasu mierzy się z licznymi trudności i przechodzi obecnie proces restrukturyzacji. Jednym z pomysłów na “uzdrowienie” Sony Mobile jest swoisty “restart”. Portfolio producenta miałoby zostać uszczuplone (m.in. spekuluje się o zrezygnowaniu z serii “Compact) oraz przemianowane. Możliwe zatem, że w Barcelonie zamiast Xperii XZ4 zobaczymy Xperię N1

Dzisiejsze rewelacje pokrywają się, z niedawną wypowiedzią Dona Mesy – wiceprezydenta oddziału ds. marketingu w Sony Mobile, który zdradził, że prezentacji nowych urządzeń możemy spodziewać się właśnie podczas targów MWC w Barcelonie (25 – 28 luty). Dodał on również, że będą one wytyczać nowy kierunek, w którym podążać będzie japoński producent.

Xperia XZ4/N1 nie będzie jedynym smartfonem, który prawdopodobnie poznamy 25 lutego. Spekuluje się, że japoński producent może pokazać jeszcze trzy inne modele smartfonów, a będą to: Xperia XA3, Xperia XA3 Ultra oraz Xperia L3.

sony mwc

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane