sony-blackfriday

Sony Xperia XZ4 ze Snapdragonem 855 pojawiła się w pierwszych benchmarkach

Tegorocznym flagowcem Sony zostanie prawdopodobnie Xperia XZ4. Benchmark AnTuTu ujawnił właśnie, że smartfon otrzyma procesor Snapdragon 855, któremu udało się wykręcić znakomity wynik.

Jako pierwszy o nowych rewelacjach napisał leakster I_Leak_VN, który “dokopał” się do danych benchamarku. Xperia XZ4 pojawiła się w AnTuTu jako smartfon o nazwie kodowej I8134. Choć obecność Snapdragona 855 nie specjalne nas zaskakuje, to już jego wynik owszem.

Domniemana Xperia XZ4 uzyskała wynik 395721 punktów, co jest bezsprzecznie nowym rekordem w AnTuTu. Co ciekawe, wynik ten jest zauważalnie wyższy od pierwszych wyników Snapdragona 855, które wynosiły około 360 tysięcy punktów, jak również średnich jakie uzyskują SoC-i innych producentów: Huawei Kirin 980 (270 tysięcy punktów) oraz Apple A12 Bionic (350 tysięcy punktów).

Z dotychczasowych inforamcji na temat tegorocznego flagowca Sony wiemy jedynie, że otrzyma on: ekran o nietypowych proporcjach wynoszących 21:9, złącze słuchawkowe mini jack oraz akumulator z funkcją szybkiego ładowania (46,5W).

antutu xperia xz4

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane