Spotify współpracuje z Netflix, aby uruchomić nowy dedykowany Netflix Hub

Roman PakotaAutor:
Spotify ogłosił, że współpracuje z Netflix w celu uruchomienia dedykowanego centrum Netflix w ramach usługi. Dostęp do tego centrum można uzyskać z telefonu komórkowego, a także z internetowej wersji usługi.

Dedykowany hub będzie służył jako punkt kompleksowej obsługi wszystkich mediów związanych z Netflix, z których część jest dostępna wyłącznie dla Spotify. Obejmuje to oficjalne ścieżki dźwiękowe do programów i filmów Netflix, w tym popularnego nowego programu „Squid Game” i filmu fabularnego Lin-Manuela Mirandy „Tick, Tick… ​​Boom!” a także oficjalne playlisty zawierające wszystkie licencjonowane utwory występujące w programach, takich jak „Money Heist” i „Bridgerton”.

Centrum jest także miejscem dla wszystkich podcastów związanych z różnymi mediami produkowanymi przez Netflix, w tym takich tytułów jak „Netflix to codzienny żart” i „The Crown: The Official Podcast”. Netflix ma również Enhanced Albums dla wybranych tytułów, takich jak nowy film „The Harder They Fall”, który wraz ze ścieżką dźwiękową z filmu obejmuje również kulisy tworzenia ścieżki dźwiękowej.

Nowy dedykowany hub dla Netflix jest podobny do tego, który Spotify stworzył dla Disneya kilka lat temu. Zawiera również ścieżki dźwiękowe, listy odtwarzania i podcasty otaczające różne media Disneya. Jak można się spodziewać, jest to znacznie bardziej zaludniony hub w porównaniu z Netflix”, który jest zaskakująco rzadki, ponieważ do tej pory dodano tylko wybrane treści.

Nowy serwis Netflix będzie dostępny dla subskrybentów bezpłatnie i premium w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Indiach.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane