Square Enix z ambitnymi planami wobec Nintendo Switch

O tym, że Nintendo Switch to znakomita konsola możecie przekonać się z naszego poradnika. Podobnie uważa prezydent Square Enix, który podczas ostatniego wywiadu w samych superlatywach wypowiadał się o urządzeniu Nintendo.

Square Enix niemal od samego początku istnienia konsoli uwierzył w nią i dzięki temu na Switchu wylądowały m.in. takie produkcje jak: I am Setsuna czy Lost Sphear. Warto też dodać, że w drodze na hybrydową konsolę Nintendo jest ciekawie zapowiadające się Project Octopath Traveler.

Prezydent Square Enix – Yosuke Matsuda, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że jest zadowolony ze sprzedaży swoich gier w cyfrowym sklepie Nintendo. Dodał również, że choć jego firma jest już wyraźnie obecna na Switchu, to w przyszłości mogą pojawić się na nią jeszcze większe produkcje. Yosuke Matsuda podkreślił, że duża część zespołu Square Enix jest zainteresowana tworzeniem gier na konsolę Nintendo.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Przyszłość to eSIM

Opublikowane przez - 4 grudnia 2015 0
  Po 25 latach obecności na rynku karty SIM jakie znamy mogą zniknąć nam z oczu. Tradycyjne plastikowe karty SIM, tak…

Kiepski start Nokii w Q1 2019

Opublikowane przez - 26 kwietnia 2019 0
Nie wszystkim początek roku przyniósł finansowe sukcesy. Wyniki z pierwszego kwartału wskazują, że Nokia odnotowała znaczną stratę, w przeciwieństwie do…