Square Enix z ambitnymi planami wobec Nintendo Switch

O tym, że Nintendo Switch to znakomita konsola możecie przekonać się z naszego poradnika. Podobnie uważa prezydent Square Enix, który podczas ostatniego wywiadu w samych superlatywach wypowiadał się o urządzeniu Nintendo.

Square Enix niemal od samego początku istnienia konsoli uwierzył w nią i dzięki temu na Switchu wylądowały m.in. takie produkcje jak: I am Setsuna czy Lost Sphear. Warto też dodać, że w drodze na hybrydową konsolę Nintendo jest ciekawie zapowiadające się Project Octopath Traveler.

Prezydent Square Enix – Yosuke Matsuda, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że jest zadowolony ze sprzedaży swoich gier w cyfrowym sklepie Nintendo. Dodał również, że choć jego firma jest już wyraźnie obecna na Switchu, to w przyszłości mogą pojawić się na nią jeszcze większe produkcje. Yosuke Matsuda podkreślił, że duża część zespołu Square Enix jest zainteresowana tworzeniem gier na konsolę Nintendo.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane