Świecąca nowość od XPG

Firma XPG, znana z gotowych systemów, podzespołów komputerowych i akcesoriów dla graczy, prezentuje nowość w postaci dysku Spectrix S20G. Produkt charakteryzuje się dobrą wydajnością, bogatym podświetleniem RGB, które układa się w kształt litery X.

Nowość od XPG wykorzystuje sprawdzony interfejs PCIe 3.0 x4 oraz protokół NVMe 1.3. Zapewnia to wydajność odczytu/zapisu do 2500/1800 MB/s, co jest znaczącym progresem wobec dysków SSD opartych o interfejs SATA. Nowość jest w pełni kompatybilna z ostatnimi procesorami od Intela bądź AMD. Dysk wspiera też technologię korekcji błędów LDPC, 256-bitowe szyfrowanie AES oraz jest objęty 5-letnią gwarancją.

SSD został wyposażony w fabryczny, aluminiowy radiator wraz z wkładkami RGB wyłożonymi w literę X. Barwę podświetlenia można zmieniać za pomocą oprogramowania XPG Prime.

Spectrix S20G będzie występował w wersjach o pojemności 500 GB i 1 TB w cenie kolejno 289 zł i 479 zł.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Rozpoczęło się Global e-Mobility Forum

Opublikowane przez - 21 listopada 2019 0
Wystartowało Global e-Mobility Forum, największa międzynarodowa konferencja poświęcona elektromobilności. 500 przedstawicieli administracji, ekspertów i praktyków rynku, na stadionie PGE Narodowym…