monster hunter generations ultimate

Switch może otrzymać ekskluzywny tytuł z serii Monster Hunter!

Najnowsza odsłona serii Monster Hunter okazała się ogromnym sukcesem. Wydana do tej pory na PlayStation 4 i Xbox One produkcja rozeszła się już w niemal 8 milionach egzemplarzy. Jeszcze w tym roku gracze PC-towi będą mieli okazję zapolować na ogromne potwory. Zabawa ominie jednak posiadaczy Switcha.

Niemal od dnia premiery sympatycy najnowszej konsoli Nintendo prosili o Monster Hunter World. Twórcy gry – Capcom, niejednokrotnie podkreślali, że stworzenia MH: World dla Switcha jest niemożliwe. Podczas ostatniego Q&A z fanami przedstawiciele studia potwierdzili, że nie ma najmniejszych szans, aby najnowsza odsłona serii Monster Hunter trafiła na hybrydową konsolę Nintendo. Promyczkiem nadziei jest dalsza część wypowiedzi, w której Capcom nie wyklucza stworzenia Monster Huntera specjalnie z myślą o Switchu!

Póki co posiadacze Nintendo Switch muszą zadowolić się (nieco odgrzewanym) Monster Hunter Generations Ultimate, które trafi do sprzedaży 28 sierpnia.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Mity o elektrycznych rowerach

Opublikowane przez - 30 kwietnia 2021 0
Rowery z elektrycznym wspomaganiem zyskują coraz większą popularność. Wiele osób jest wciąż przekonanych, że nie jest to rozwiązanie dla nich,…

Powrót T-Mobile Electronic Beats

Opublikowane przez - 26 kwietnia 2016 0
T-Mobile rozszerza formułę projektu Electronic Beats o aktywności w nowych obszarach. W jego ramach stworzono unikalną platformę dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu…