Szybka promocja LTE Cyfrowego Polsatu

141 0

Cyfrowy Polsat promocja

Cyfrowy Polsat przygotował specjalną ofertę Internetu LTE – od 11 czerwca przez 5 dni, na stronie internetowej www.cyfrowypolsat.pl dostępna jest promocja zapewniająca pakiet 60 GB z rabatem w programie smartDOM już za 25 zł miesięcznie. 

Klienci, którzy w okresie od 11 do 16 czerwca br. skorzystają z oferty Internetu LTE dostępnej na stronie www.cyfrowypolsat.pl, otrzymają 2 razy więcej danych do wykorzystania w tej samej cenie co dotychczas, przez cały okres użytkowania usługi.

Dodatkowym benefitem dla zamówień złożonych online jest Pakiet Nocny z 200 GB do wykorzystania w godzinach 1:00-8:00 za 0 zł/mies. Ponadto 3 pakiety telewizji internetowej IPLA: IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI oraz IPLA FILMY I SERIALE przez pierwsze 2 miesiące dostępne są bez dodatkowych opłat.

W ramach promocji można wybrać router Huawei B315, który umożliwia pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s.

źródło: Cyfrowy Polsat

Related Post

Huawei chce wyprzedzić Apple

Posted by - 4 listopada 2016 0
Przedstawiciel chińskiego producenta – Richard Yu w rozmowie z dziennikarzem Reuters’a przyznał, że Huawei w ciągu dwóch lat chce stać…

Navitel współpracuje z LG

Posted by - 25 czerwca 2015 0
    NAVITEL Poland wraz z firmą LG Electronics przygotowała specjalną promocję dla klientów sieci RTV Euro AGD, którzy kupując…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *