T-Mobile rozdaje prezenty na Dzień Matki

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki T-Mobile przygotował dla swoich klientów indywidualnych prezent, który mogą odebrać w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays. W ten weekend w aplikacji „Mój T-Mobile” na użytkowników będą czekać 3 GB darmowych danych oraz dodatkowych 7 GB, które będą mogli przekazać swojej mamie.

Bonusowe paczki danych będą czekać na użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” przez cały weekend – od piątku 22 maja do niedzieli 24 maja do końca dnia. W tym tygodniu aktywacja prezentu będzie jednak dwustopniowa. Po zleceniu w aplikacji włączenia bezpłatnego pakietu 3 GB klient otrzyma potwierdzenie przyznania bonusu. Następnie, po odebraniu prezentu, będzie mógł wskazać numer, który otrzyma kolejny prezent, czyli 7 GB.

Proces aktywacji większych pakietów na wskazanych do obdarowania numerach rozpocznie się w Dniu Matki, czyli we wtorek 26 maja. Użytkownik może odebrać bonus tylko raz i także tylko raz może zostać obdarowanym.

Abonenci magentowego operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane