T-Mobile startuje z promocjami z okazji Black Friday i Cyber Monday

Z okazji zbliżających się Black Friday i Cyber Monday w tym roku klienci indywidualni, MIX i biznesowi mogą liczyć na obniżki najpopularniejszych smartfonów, a dla użytkowników T Mobile na kartę przygotowaliśmy bonus w postaci 20% więcej środków przy każdym doładowaniu.

Choć oficjalnie Black Friday przypada w tym roku 27 listopada, T-Mobile rusza z promocjami już dziś.

Za symboliczną złotówkę

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy obniżki najpopularniejszych smartfonów w ofertach abonamentowych. Tegoroczna nowość, czyli OPPO A53, został przeceniony z 179 zł na 1 zł. Dostępny będzie w abonamencie M za 75 zł miesięcznie. Zaś tym, którzy chcą być gotowi na sieć 5G oferujemy XIOMI MI 10 T LITE 5G (zamiast 99 zł), który można mieć również za symboliczną złotówkę przy abonamencie miesięcznym 115 zł.

Z kolei w ofercie z abonamentem z 50 GB internetu mobilnego w cenie 69 zł miesięcznie można nabyć tablet o designerskim wyglądzie, dostosowany do potrzeb całej rodziny, czyli Samsung Galaxy TAB A7. Tutaj cena także wynosi jedynie 1 zł i została obniżona z 89 zł.

Szczegółowe zestawienie wszystkich urządzeń objętych promocjami prezentuje się następująco:

MIX ofert

W ramach oferty MIX zostały obniżone ceny trzech wybranych smartfonów do symbolicznej złotówki w różnych planach taryfowych. W ofercie MIX 50 dostępny jest Samsung Galaxy A21s z mocną baterią i poczwórnym aparatem, w MIX 40 – OPPO A31 wyróżniający się pojemną baterią, a w MIX 30 – LG K22, którego zaletą jest dobry aparat. Promocja potrwa do 30 listopada.

T-Mobile na kartę każdemu na rękę

Z okazji światowych dni promocji dla klientów T Mobile na kartę przygotowało specjalną ofertę – doładowując konto w aplikacji „Mój T Mobile” otrzymają oni 20% więcej środków przy każdym doładowaniu. Promocja potrwa od 27 do 30 listopada br.

Promocyjne oferty w ramach MagentaBIZNES

W ramach promocji, która potrwa do 30 listopada, klienci wybierający plan MagentaBIZNES, mogą zakupić wybrane smartfony czołowych producentów, czyli Apple, Samsung oraz OPPO w korzystnych cenach. Na zainteresowanych czekają też: nowoczesny tablet Samsung Galaxy TAB A7, wielofunkcyjne smartwatche Samsunga i OPPO oraz router mobilny Alcatel Linkhub LTE Cat 7 – wszystkie te urządzenia będzie można zakupić, rozkładając płatność na 24 lub 36 rat. Przeceny sięgają od 50 do nawet 500 złotych!

Wśród magentowych propozycji znajdują się następujące sprzęty:

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Huawei Mate S w Berlinie

Opublikowane przez - 2 września 2015 0
Huawei pokazał na IFA 2015 swój nowy flagowy smartfon z serii Mate: Huawei Mate S. Urządzenie zostało wyposażone w udoskonalony…