T-Mobile też stawia na konwergencję

To akurat nie jest niespodzianka, bo było zapowiedziane. Madżentowy operator wprowadza konwergentną ofertę. Nazywać się będzie Magenta 1, a wystartuje w najbliższy piątek

Cechą nowej oferty ma być prostota. Użytkownik może dobrać sobie dwa lub trzy elementy, które będą składały się na jego pakiet: abonament komórkowy, internet światłowodowy lub mobilny internet domowy oraz usługi rozrywki. Pakiety w ramach oferty Magenta 1 klienci mogą rozszerzyć o dekoder, smartfon, większy pakiet Netflix lub wyższą prędkość internetu światłowodowego.

Dla kogo Magenta 1

Usługi internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę mobilną operatora, docierającą obecnie do ponad 99,9% Polaków W technologii LTE do 99,8% populacji kraju. Klienci znajdujący się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów T Mobile mogą uzupełnić swój wybór o łącze przepustowości od 100 Mbps do 900 Mbps. Według deklaracji T-Mobile w zasięgu infrastruktury światłowodowej partnerów znajduje się blisko 1/3 gospodarstw domowych w Polsce.

Jeśli chodzi o rozrywkę pakiety rozrywki od T Mobile obejmują dostęp do zasobów Netflixa. IPLA dostarczy kanały tematyczne z tymi linearnymi, sportem na żywo, serialami i filmami, treściami dla dzieci, informacjami i rozrywką.

Także dla firm

W ofertach Magenta 1 Biznes klienci otrzymają do 18 miesięcy bez dodatkowych opłat dostęp do pakietów usług biznesowych. Czyli oprogramowania biurowego Office 365, gwarantującego skuteczną ochronę smartfonów i tabletów Norton Security Online, a także Zdalnego IT Serwisu, w ramach którego eksperci T Mobile udzielą pomocy informatycznej online.

Według T-Mobile Magenta 1 Biznes działać będzie lepiej w połączeniu z dostępnymi już w ofertach dla firm pakietami księgowości online czy systemu rezerwacji. W efekcie dzięki jednej wizycie w salonie przedsiębiorca otrzymuje dostęp do pełnego portfolio usług do prowadzenia działalności biznesowej.

Nie tylko taryfy

Użytkownicy, którzy zdecydują się na nowe oferty T-Mobile mogą liczyć także na propozycje zakupu sprzętu. Dla tych, którzy zdecydują się na pakiet obejmujący usługi mobilne, światłowodowe i rozrywki, T Mobile przygotował vouchery zniżkowe w wysokości 1000 zł na zakup dowolnego telewizora Samsung.

Z kolei tym, którzy wybiorą pakiet Magenta 1 z rozrywką, T Mobile poleca dekoder KOAN KSTB6077. To gwarancja wyjątkowych wrażeń z odbioru treści wideo, m.in. dzięki technologii 4K HDR z realistyczną głębią i bogactwem kolorów. Urządzenie umożliwia bezpośredni i wygodny dostęp do seriali, filmów, dokumentów, programów dla dzieci i innych materiałów z biblioteki Netflix za pomocą specjalnego przycisku na pilocie. Dodatkowo dekoder pozwala korzystać z kanałów na żywo, sportu, rozrywki, informacji oraz filmów i seriali z serwisu IPLA, bezpłatnych kanałów telewizji cyfrowej oraz aplikacji i gier.

Na przedsiębiorców wybierających pakiety Magenta 1 Biznes również czeka specjalna promocja obejmująca atrakcyjne smartfony. Pierwsi klienci Magenta 1 Biznes r, którzy skorzystają z oferty światłowodowego dostępu do internetu dla firm, będą mogli zakupić Samsunga Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie obniżonej o 50% w stosunku do ceny standardowej.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Gionee M2017 oficjalnie

Opublikowane przez - 27 grudnia 2016 0
Tuż przed zakończeniem roku Gionee zdecydowało się na prezentację najnowszego urządzenia a jest nim potężny Gionee M2017. Gionee M2017 wyposażono…