T-Mobile udostępnia darmowe narzędzia do pracy zdalnej

W celu ułatwienia dostępu do pracy zdalnej operator oferuje firmom możliwość uzyskania licencji Microsoft Office 365 i Teams, daje możliwość korzystania z telefonicznego systemu telekonferencyjnego oraz wspiera wiedzą ekspercką ich wdrożenie w przedsiębiorstwach.

W ostatnich tygodniach środki komunikacji elektronicznej odgrywają w biznesie rolę jeszcze większą niż zwykle. Zgodnie z rekomendacjami ekspertów, wiele firm zdecydowało się zastąpić tradycyjne spotkania telekonferencjami, inne starają się w jak największych stopniu korzystać z rozwiązań z zakresu pracy zdalnej.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom T-Mobile uruchomiło specjalną stronę internetową https://biznes.t-mobile.pl/pl/zdalnierazem, na której umożliwia uzyskanie licencji na oprogramowanie Microsoft, skorzystanie z darmowego systemu telekonferencyjnego operatora oraz zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi nt. wdrażania pracy zdalnej w firmie.

Pierwszym z elementów, które zostały oddane do dyspozycji przedsiębiorców, jest możliwość bezpłatnego uzyskania pełnoprawnej 6-miesięcznej licencji na oprogramowanie Microsoft Office 365 E1. Wystarczy zgłosić chęć otrzymania licencji, a konsultanci T Mobile skontaktują się z przedstawicielem firmy i dopełnią wszystkich formalności aktywacyjnych.

Zawarte w pakiecie Office narzędzia takie jak OneDrive czy narzędzia biurowe obsługujące możliwość zdalnej współpracy grupowej pozwolą kontynuować pracę przedsiębiorstwa bez zakłóceń, nawet w sytuacji, gdy pracownicy wykonują swoje obowiązki z zupełnie różnych lokalizacji. Na stronie można znaleźć także zestaw materiałów edukacyjnych przygotowanych przez ekspertów T-Mobile oraz Microsoftu, pokazujących jak szybko i skutecznie wdrożyć Office 365 w firmie.

Drugim pakietem dostępnym za pośrednictwem strony jest oprogramowanie Microsoft Teams, wchodzące w skład pakietu Office, jednak dostępne tu w wersji freemium bez konieczności aktywacji jako osobny produkt. Aplikacja umożliwia między innymi przeprowadzanie konferencji audio i video, przechowywanie plików i udostępnianie ich zespołom. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tego rozwiązania mogą również pobrać za pośrednictwem strony materiały edukacyjne, podpowiadające jak wdrożyć w firmie aplikację Teams i zorganizować za jej pomocą pracę zdalną.

Dodatkowo, witryna zawiera informacje, jak skorzystać z usługi telekonferencji dostarczanej przez T-Mobile, dostępnej pod numerem 608608608. Usługa telekonferencji dostępna jest dla klientów wszystkich operatorów. Telekom nie pobiera żadnych opłat za zamówienie i zestawienie konferencji za jego pomocą, a użytkownicy usługi w przypadku planów nielimitowanych nie ponoszą także żadnych opłat za połączenie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

HTC notuje zyski!

Opublikowane przez - 7 września 2016 0
Tajwański producent opublikował właśnie raport finansowy za sierpień, w którym to HTC zanotowało 4% wzrost. Przychód HTC w sierpniu był…