Tablet marki DGM debiutuje w Polsce

483 0
Po laptopie przyszła pora na tablet, marka DGM wprowadziła właśnie na polski rynek ciekawy, budżetowy 10-calowy tablet.

DGM T-1022QI
DGM T-1022QI

Tablet DGM T-1022QI wyposażono w: procesor Dual Core o częstotliwości 1.2 GHz z GPU Mali-400MP2, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD.

Producent wyposażył swój sprzęt również w przednią kamerkę o rozdzielczości 0,3 Mpix oraz tylną 2,0 Mpix. Całość zasilana jest przez akumulator o pojemności 4000 mAh i działa pod kontrolą systemu Android 5.1.

„Młodzi ludzie cenią sobie przede wszystkim wygodę, a tablet DGM to niewielkie urządzenie, więc korzystanie z niego będzie po prostu przyjemne. Zamontowane w nim komponenty, takie jak procesor Dual Core czy system Android 5.1 sprawiają, że użytkownicy mogą korzystać z licznych aplikacji, pomocnych zarówno w pracy, jak i w domu.” – mówi Krystian Zieliński, ‎odpowiedzialny za dział sprzedaży DGM w Polsce.

Tablet dostępny jest w sklepach Auchan w cenie 369 złotych.

DGM T-1022QI
DGM T-1022QI

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *