Tajemniczy smartfon HTC pojawił się w benchmarku Geekbench

Ciekawie wyposażony smartfon z logiem HTC trafił do bazy danych benchmarku Geekbench, czy będzie to pierwszy smartfon tajwańskiego producenta w tym roku?

Wszyscy dobrze wiemy, że w oddziale mobilnym HTC nie dzieje się najlepiej. W zeszłym roku producent zapowiedział nową strategię na uratowanie firmy. HTC zamierza znacznie ograniczyć liczbę wydawanych urządzeń i skupić się wyłącznie na topowych i średnio-budżetowych konstrukcjach. W ten plan idealnie wpisuje się smartfon o nazwie kodowej HTC 2Q7A100, który właśnie zawitał do serwisu Geekbench.

Według opublikowanych danych smartfon napędzany będzie przez jeden z najmocniejszych obecnie SoC-ów na rynku – Qualcomm Snapdragon 710. Do tego na pokładzie urządzenia znajdzie się 6 GB pamięci RAM. Całość działać będzie pod kontrolą najnowszego Androida.

Niestety nie wiadomo czy smartfon należeć będzie do serii Desire, czy być może już “U”. Według licznych “przecieków” możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat urządzenia już w najbliższych dniach.

HTC geekbench

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Kolejny ZenBook Pro od Asusa

Opublikowane przez - 2 kwietnia 2015 0
ASUS zaprezentował ultrabooka ZenBook Pro UX501. Urządzenie posiada procesor Intel Core i7, kartę graficzną GeForce GTX 960M oraz szybki dysk SSD…

T-Mobile na czarnej liście KNF

Opublikowane przez - 14 kwietnia 2015 0
  Polski oddział T-Mobile został wpisany na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego w kontekście prowadzonej działalności ubezpieczeniowej – informuje…