Tajemniczy smartfon HTC pojawił się w benchmarku Geekbench

Ciekawie wyposażony smartfon z logiem HTC trafił do bazy danych benchmarku Geekbench, czy będzie to pierwszy smartfon tajwańskiego producenta w tym roku?

Wszyscy dobrze wiemy, że w oddziale mobilnym HTC nie dzieje się najlepiej. W zeszłym roku producent zapowiedział nową strategię na uratowanie firmy. HTC zamierza znacznie ograniczyć liczbę wydawanych urządzeń i skupić się wyłącznie na topowych i średnio-budżetowych konstrukcjach. W ten plan idealnie wpisuje się smartfon o nazwie kodowej HTC 2Q7A100, który właśnie zawitał do serwisu Geekbench.

Według opublikowanych danych smartfon napędzany będzie przez jeden z najmocniejszych obecnie SoC-ów na rynku – Qualcomm Snapdragon 710. Do tego na pokładzie urządzenia znajdzie się 6 GB pamięci RAM. Całość działać będzie pod kontrolą najnowszego Androida.

Niestety nie wiadomo czy smartfon należeć będzie do serii Desire, czy być może już “U”. Według licznych “przecieków” możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat urządzenia już w najbliższych dniach.

HTC geekbench

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

HTC sprzedaje swoje fabryki

Opublikowane przez - 16 marca 2017 0
HTC nie jest ostatnio w zbyt dobrej kondycji finansowej. Tajwański producent tylko w ostatnim kwartale 2016 roku zanotował stratę w…

Pepsi Phone jednak istnieje

Opublikowane przez - 20 listopada 2015 0
Coś co wydawało się plotką okazało się jednak prawdą. Pepsi będzie miało smartfon pod własnym brandem, a nosi on nazwę…

ZTE uratowane! USA znosi kary!

Opublikowane przez - 22 maja 2018 0
ZTE – jeden z największych chińskich producentów smartfonów, może odetchnąć z ulgą. Jak poinformowali dzisiaj dziennikarze The Wall Street Journal…