Tańszy prąd od Plusa

MobilityNewsAutor:

Plus prąd

Od 20 kwietnia w ofercie prądu od Plusa pojawia się nowa grupa taryfowa G12w. Pozwala ona na optymalizację wydatków oraz dodatkowe oszczędności i jest szczególnie atrakcyjna dla osób zużywających w ciągu dnia mało energii elektrycznej. Nowa oferta z grupą taryfową G12w to bardzo niskie stawki za zużyte kilowatogodziny (kWh) w strefie pozaszczytowej, czyli w godzinach popołudniowych i nocnych oraz w weekendy i święta. Taryfa jest dostępna w promocjach dla klientów indywidualnych „Energia bez prognoz” oraz „Energia na abonament”.

 

Nowa grupa taryfowa G12w jest adresowana do osób korzystających z prądu przede wszystkim wieczorami oraz w weekendy i święta. Daje ona dodatkowe możliwości oszczędzania, np.:

 • w mieszkaniu lub domu, przekładając korzystanie z urządzeń AGD (np. pralka, piekarnik, zmywarka, odkurzacz) na wieczory lub weekendy,
 • dla osób ogrzewających domy prądem (piece akumulacyjne, pompy ciepła),
 • dla właścicieli domków letniskowych, korzystających z nich głównie w weekendy.

 

Stawki w grupie taryfowej G12w w nowej ofercie:

 • dla klientów korzystających z usług Plusa, Cyfrowego Polsatu lub PlusBanku:
  • 0,4170 zł z VAT (0,3390 zł netto) za kWh w strefie szczytowej,
  • 0,2435 zł z VAT (0,1980 zł netto) za kWh w strefie pozaszczytowej,
 • dla pozostałych klientów:
  • 0,4330 zł z VAT (0,3520 zł netto) za kWh w strefie szczytowej,
  • 0,2534 zł z VAT (0,2060 zł netto) za kWh w strefie pozaszczytowej.

Dokładne godziny obowiązywania taryfy G12w określane są przez dystrybutorów w danym regionie i mogą w różnych częściach kraju nieznacznie od siebie się różnić.

 

Oferta prądu od Plusa to gwarancja stałej, atrakcyjnej ceny sprzedaży energii przez cały okres umowy, brak prognoz, opłaty handlowej lub innych ukrytych opłat oraz prosta, przejrzysta faktura. Stawki za zużyte kWh są takie same na terenie całej Polski. Są one stałe i gwarantowane przez cały okres umowy, która może zostać zawarta na 15 lub 29 miesięcy. Klient zmieniając dotychczasowego sprzedawcę energii na Plusa ma też gwarancję, że dzięki tzw. umowie kompleksowej będzie otrzymywał jedną łączną fakturę za energię oraz jej dystrybucję.

 

Aby skorzystać z oferty zakupu energii elektrycznej od Plusa klienci powinni udać się do punktu sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu ze swoją ostatnią fakturą rozliczeniową za energię elektryczną. Sprzedawca pomoże w wyborze odpowiedniej oferty i zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem przeniesienia prądu.

źródło: Plus

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane