TCL na CES 2020

TCL Electronics zaprezentował na Targach CES 2020 nowe odbiorniki telewizyjne QLED ze swoich flagowych serii X oraz C. Firma zaprezentowała również nową ofertę produktów audio, w tym soundbar RAY·DANZ, bezprzewodowe słuchawki douszne True Wireless, a także debiutujące na Targach CES 2020 słuchawki z funkcją monitorowania tętna.

Telewizor serii X91 to najnowszy model QLED z flagowej serii X. W Europie dostępny będzie w wersji 75-calowej. To odbiornik QLED o rozdzielczości 8K, z technologią wyświetlania Quantum Dot i obrazowania Dolby Vision. W telewizorach serii X91 zastosowano technologię miejscowego przyciemniania, zapewniającą precyzyjne sterowanie podświetleniem, wzmocniony kontrast oraz wyjątkowo żywą kolorystykę.

Model serii X91 posiada certyfikat IMAX Enhanced potwierdzający, że odbiornik posiada parametry kina domowego gwarantujące klientom nowy poziom doświadczeń obrazu i dźwięku.

Seria X91 posiada systemy Onkyo i Dolby Atmos, które zapewniają niezwykłe doświadczenia słuchowe. Odtwarzany dźwięk wypełnia pomieszczenie i otacza słuchacza z zapierającym dech w piersi realizmem.

Ponadto model serii X91 wyposażono we wbudowaną wysuwaną kamerę, która po aktywowaniu będzie się automatycznie wysuwać lub chować.

Najważniejsze parametry telewizorów TCL X915:

Rozdzielczość 8K

Skalowanie obrazu 8K

Technologia wyświetlania Quantum Dot

Technologia lokalnego przyciemniania (Local Dimming)

Technologie Dolby Vision i Dolby Atmos

Certyfikat IMAX Enhanced®

System nagłośnienia Onkyo

Platforma TCL AI-IN

Funkcja zdalnego sterowania głosem

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android

Model z pełnym ekranem

Model serii X91 będzie dostępny w Europie i w Australii od II kwartału 2020 roku, a w późniejszym czasie również w innych krajach i regionach.

Ponadto TCL pokazało modele telewizorów TCL QLED serii C71 i serii C81. Wyposażone są w technologię wyświetlania Quantum Dot, zapewniającą klientom zoptymalizowane parametry obrazu.

Wsparte technologią Dolby Vision telewizory serii C81 i C71 wyświetlają obrazy w 4K HDR. Wyposażono je również w Dolby Atmos, technologię.

Modele serii C81 oraz C71 posiadają ponadto inteligentne funkcje działające w ramach platformy TCL AI-IN – ekosystemu sztucznej inteligencji firmy, a także najnowszą wersję systemu operacyjnego Android. Są również wyposażone w funkcję zdalnego sterowania głosem.

Najważniejsze parametry modeli serii C71 i C81:

Technologia wyświetlania Quantum Dot

Technologie Dolby Vision i Dolby Atmos

HDR 10+

Natywna technologia płynności obrazu Motion clarity – 100Hz (modele 75- i 65-calowe)

System nagłośnienia Onkyo

Platforma TCL AI-IN

Funkcja zdalnego sterowania głosem

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android

Model z pełnym ekranem

⦁ Technologie wyświetlania Quantum Dot

Technologie Dolby Vision i Dolby Atmos

HDR 10+

Platforma TCL AI-IN

Funkcja zdalnego sterowania głosem

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android

Model z pełnym ekranem

Modele QLED serii C81 i C71 najpierw wprowadzone zostaną w Europie w II kwartale 2020 roku, a następnie w innych krajach i regionach. Telewizory serii C81 dostępne będą w wersjach 75, 65 oraz 55 calowej, a odbiorniki serii C71 w wersjach 65, 55 oraz 50-calowej.

Ponadto na CES 2020 TCL zaprezentowało:

– Vidrian Mini-LED – technologię kolejnej generacji wraz z pierwszym na świecie rozwiązaniem Mini-LED na szklanym podłożu;

– Słuchawki nauszne i douszne oraz soundbar RAY-DANZ;

– Słuchawki ACTV z funkcją monitorowania tętna przy treningu strefowym;

– Słuchawki douszne ACTV200BT stworzone z myślą o osobach prowadzących aktywny styl życia;

– Słuchawki douszne TCL SOCL 500TWS;

– Słuchawki douszne ACTV 500TWS;

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Kup Xiaomi w automacie

Opublikowane przez - 13 maja 2019 0
Xiaomi wymyśliła oryginalny sposób na sprzedaż swoich produktów. Firma ogłosiła, że ​​planuje uruchomić w Indiach sieć kiosków Mi Express. Będą…