Technikalia.tv w największej telewizji internetowej IPLA

229 0

Technikalia i IPLA

 

MIT MEDIA Group, właściciel marki Mobility i Technikalia.tv, podpisał umowę z Cyfrowym Polsatem dotyczącą udostępnienia treści wideo w telewizji internetowej IPLA. Materiały pochodzące z serwisu Technikalia.tv można oglądać bezpłatnie w  sekcji WIEDZA http://www.ipla.tv/Wiedza/5002870-Nauka/5004800-Technikalia

„Od kilku lat redakcja Technikalia.tv przygotowuje profesjonalny kontent wideo ukierunkowany na pokazywanie ciekawych, mobilnych rozwiązań i ich zastosowań zarówno w biznesie, jak i w codziennym użytkowaniu. Postanowiliśmy zwiększyć zasięg naszych materiałów, dlatego w zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z Interią czy Antywebem. Kolejnym krokiem w rozwoju telewizji, tworzonej przez pasjonatów nowych technologii, jest wejście do największej telewizji internetowej – IPLA.tv ” – mówi Tomasz Cieślak, prezes MIT MEDIA Group.

Technikalia.tv powstała w 2013 roku. Oprócz testów telefonów, notebooków i innych gadżetów, prezentuje innowacyjne rozwiązania mobilne zastosowane w samochodach. Technikalia.tv oprócz filmów zawierających merytoryczną ocenę produktów i usług mobilnych stworzyła także dział „Gwiazdy Testują”, w którym znane i lubiane osoby dzielą się z widzami opinią na temat używanych gadżetów.

Największa polska telewizja internetowa IPLA oferuje swoim widzom dostęp do 36 linearnych stacji telewizyjnych, bogatą bibliotekę tytułów filmowych, około 200 godzin miesięcznie relacji z największych wydarzeń sportowych oraz największą w Polsce legalną bazę treści wideo liczącą 50 000 materiałów, w tym ponad 100 tytułów seriali i programy z ponad 30 stacji TV, a także od partnerów typu Technikalia.tv. Dostęp do zasobów telewizji IPLA, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, mają użytkownicy komputerów z systemami Windows, Windows 8 i 8.1, smartfonów opartych o systemy iOS, Android, Windows Phone, tabletów z systemami iOS i Android, telewizorów Smart TV (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips, Toshiba, Sharp, Ikea, Loewe, Thompson, Dune HD, PEAQ), dekoderów operatorów płatnej telewizji (Cyfrowy Polsat, TV kablowa TOYA, Netia) oraz konsol (PlayStation 3).

źródło: własne

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *