Telewizor od OnePlus

OnePlus planuje wejść na rynek dużych ekranów z ich własnym zestawem TV. Firma początkowo zaprezentowała zestaw we Wrześniu i później poprosiła fanów, aby nazwali nowy produkt. Po pewnym czasie CEO Pete Lau potwierdził, że nowy projekt jest już w zaawansowanym stadium rozwoju.

Dzisiaj, zdalny kontroler o nazwie RC-001A został przekazany do informacji przez agencję Bluetooth SIG. Wspiera Bluetooth 4.2, ale co ważniejsze, certyfikację sygnału, o której na pewno niedługo usłyszymy w kontekście OnePlus TV.

OnePlus TV remote control certification

W kwietniu, Lau powiedział, że “postrzega piloty telewizyjne za przestarzałe” i myśli, że AI może zostać użyte zamiast nich, aby dostarczać użytkownikom ważnych informacji. Pomimo tych stwierdzeń, wygląda na to, że telewizor OnePlus będzie dostarczany wraz z pilotem. Cały produkt pozostaje zagadką na ten moment, gdyż nie było na razie żadnych jasnych detali lub przecieków specyfikacji.

Opierając się na plotkach, telewizor ma wspierać 4K HDR z wbudowanym AI asystentem (prawdopodobnie Asystent Google). Pilot prawdopodobnie będzie miał dedykowany przycisk dla asystenta, który będzie kontrolował UI. Spekulacje wskazują, że sprzedaż wystartuje w Indiach na platformie Amazon z celem współzawodniczenia z Xiaomi Mi TV, których popularność rośnie w kraju.

Source | Via

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

MediaTek prezentuje Helio P25

Opublikowane przez - 8 lutego 2017 0
MediaTek zaprezentował dzisiaj swój najnowszy układ – Helio P25, procesor dedykowany urządzeniom z podwójnym aparatem. MediaTek Helio P25 to ośmiordzeniowy…