Telewizory Samsung SUHD już w przedsprzedaży

129 0

Niezwykłe barwy, doskonały obraz, perfekcyjne wzornictwo – 13 marca do przedsprzedaży trafiły pierwsze z najnowszych telewizorów Samsung SUHD. Zachwyciły już światowe media podczas najważniejszych imprez technologicznych, teraz także polscy konsumenci będą mieli okazję przekonać się o doskonałości telewizorów Samsung SUHD.

Wyróżnia je najwyższa jakość obrazu o wspaniałym kontraście, jasności, żywych kolorach i wysokiej szczegółowości detalu. Panel wykorzystujący nanokryształy zastosowany w telewizorach Samsung SUHD oraz autorskie technologie wspierające jakość obrazu pozwoliły uzyskać szeroką gamę bardziej naturalnych kolorów, znacznie lepszą niż w przypadku konwencjonalnych telewizorów.

suhd_9500_004

Zakrzywiony ekran tych telewizorów dodatkowo zapewnia wciągającą głębię obrazu, zwiększając przeżycia i powodując, że stają się one  jeszcze bardziej realistyczne.

Zastosowanie tych rozwiązań zaowocowało powstaniem najnowocześniejszych obecnie telewizorów LED, które dziś wyznaczają nowy standard doskonałości. Można przekonać się o tym odwiedzając firmowe sklepy Samsung Brand Store.

W przedsprzedaży dostępny będzie flagowy model telewizorów Samsung SUHD  – JS9000 o  trzech przekątnych ekranu : 48, 55 i 65 cali.

js9000_zc_006_dynamic1_black_small

Nowe telewizory Samsung SUHD to nie tylko niezrównana jakość obrazu, ale także funkcjonalność i piękny design. Zakrzywiony ekran i stylowa, wąska rama wyróżniają je w każdym wnętrzu, a podstawa w kształcie litery Y nadaje im lekkości. W tegorocznych telewizorach Samsung wykorzystano też nowy, niezwykle szybki system operacyjny TIZEN. Zapewni on użytkownikom bardziej intuicyjny i szybszy dostęp do ulubionych filmów, gier czy innych aplikacji, a także ułatwi współpracę np. z urządzeniami mobilnymi.

js9000_zc_009_dynamic4_black_small

Najnowsze telewizory Samsung SUHD dostępne będą w przedsprzedaży w firmowych sklepach Samsung Brand Store i sklepie internetowym Samsung e-store w limitowanej ofercie. Oferta ważna do 26.03.2015 zawierać będzie wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości.

Źródło: Samsung

9000_lifestyle_03_

Related Post

Nowości HTC na MWC

Posted by - 1 marca 2015 0
HTC w trakcie targów w Barcelonie przedstawił swój tegoroczny flagowy model –  HTC One M9. Wyposażono go w nowy interfejs HTC…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *