Telewizory Xiaomi pojawią się w Polsce

Xiaomi, zapowiedział wejście Mi TV 4S 65” na polski rynek. Urządzenie w cenie 2999 zł będzie dostępne od 31 lipca.

Mi TV 4S w wersji o przekątnej 65 cali wspiera standardy 4K oraz HDR10+, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a barwy dokładnie odwzorowane. Płynność oglądanych scen zapewnia funkcja wygładzania ruchu.

Urządzenie wyposażono w dwa głośniki o mocy 10W, które obsługują standard DTS-HD oraz Dolby Audio. Mi TV 4S 65” oferuje szereg rozwiązań dotyczących połączeń, m.in. trzy porty HDMI, trzy porty USB, port Ethernet oraz dwuzakresowe WiFi i Bluetooth 5.0 do podłączenia urządzeń bezprzewodowych głośników, słuchawek i kontrolerów gier.

Mi TV 4S 65” pracuje w oparciu o system Android TVTM 9.0, co pozwala na zainstalowanie aplikacji ze sklepu Google Play i korzystanie z funkcji, takich jak Chromecast czy Asystent Google.

Mi TV 4S 65” dostępny będzie w cenie 2999 zł. Sprzedaż rozpocznie się 31 lipca, a telewizor będzie można kupić w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl oraz w sieciach Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD i X-kom (online).

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Oferta komórkowa od UPC

Opublikowane przez - 17 lipca 2019 0
O tym, że przyszłość operatorów to usługi konwergentne wiadomo nie od dziś. Dotyczy to zarówno operatorów komórkowych jak i telewizji…