the surge dlc

“The Good, the Bad, and the Augmented” – zapowiedziano kolejny dodatek do The Surge

The Surge – produkcja studia Deck13, już za niecały miesiąc doczeka się drugiego, i zarazem ostatniego, rozszerzenia – “The Good, the Bad, and the Augmented”.

Twórcy wraz z wydawcą – Focus Home Interactive, zapowiedzieli dzisiaj, że drugie, jednocześnie ostatnie, rozszerzenie do gry The Surge zadebiutuje już 2 października na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodatek “The Good, the Bad, and the Augmented” zaoferuje nam nowe lokacje, przeciwników i wyposażenie. Akcja dodatku przeniesie nas do starego, opuszczonego laboratorium firmy CREO, które obecnie jest siedzibą doktora Dr. Rischbotera i jego wynalazków.

Studio Deck13 jest ostatnio wyjątkowo zapracowane. Przypomnijmy, że zespół odpowiedzialny wcześniej m.in. za Lords of the Fallen, pracuje już nad pełnoprawną kontynuacją The Surge, która powinna zadebiutować już w przyszłym roku.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowy rok z nowym Allview

Opublikowane przez - 12 stycznia 2016 0
Allview zapowiedział właśnie rychłe wprowadzenie nowego modelu – P8 Energy Mini. Nie znamy obecnie większej ilości szczegółów, ale wiemy że…