samsung galaxy note 9 koncept

To już pewne, Samsung Galaxy Note 9 otrzyma potężną baterię!

Akumulatory, w które wyposażone są dzisiejsze smartfony, to część specyfikacji często zaniedbywana przez producentów. Wydaje się, że Samsung zauważył ten problem i w nadchodzącym – Galaxy Note 9 zamontuje baterię godną flagowca.

Do sieci trafił dokument pochodzący z Brazylijskiej Agencji Telekomunikacyjnej (ANATEL), który potwierdza, że Samsung Galaxy Note 9 otrzyma akumulator o pojemności 4000 mAh! Przecieki na ten temat pojawiały się już od tygodni, tym razem mamy jednak do czynienia z oficjalnym potwierdzeniem.

Dla przypomnienia, Galaxy Note 8 – posiada baterię o pojemności 3300 mAh przy ekranie o przekątnej 6,3-cala. Wszystko wskazuje na to, że użytkownicy nowej generacji smartfonu będą mogli liczyć na znacznie dłuższą żywotność urządzenia. Spekuluje się bowiem, że Galaxy Note 9 otrzyma niewiele większy ekran od poprzednika, o przekątnej 6,4-cala. Co w połączeniu ze znacznie większym akumulatorem i bardziej energooszczędnym procesorem pozwala mieć uzasadnione nadzieje, co do długiego czasu pracy Galaxy Note 9 na jednym ładowaniu.

Samsung Galaxy Note 9 zostanie oficjalnie zaprezentowany już 9 sierpnia.

samsung galaxy note 9 bateria

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Apple szykuje się do ekspansji

Opublikowane przez - 24 marca 2017 0
W ostatnim roku Apple musiało uznać wyższość rodzimych producentów na rynku chińskim. Amerykański producent wciąż jednak poszukuje nowych rynków i…