TomTom przedstawia nową nawigację dla motocyklistów – TomTom RIDER 550

TomTom wprowadził na polski rynek nowe nawigacje dla motocyklistów – TomTom RIDER 550, które zostały wyposażone m.in. w 4,3-calowy ekran dotykowy, przystosowany do użytkowania w rękawicy.

TomTom RIDER 550 wyposażono w nowy, szybszy, czterordzeniowy procesor, który zapewnia większą wydajność i płynniejszą nawigację. Producent zadbał o usługi Lifetime (Mapy Świata, Traffic i Fotoradary), jak również dostęp do TomTom Road Trips, która zapewnia ponad 150 ekskluzywnych tras dostępnych do pobrania. Usługa TomTom Road Trips został stworzony dla motocyklistów, mogą oni przeglądać i wybierać drogi, personalizować je i łatwo synchronizować z TomTom RIDER 550.

Jedną z najważniejszych nowych funkcji TomTom RIDER 550 jest możliwość aktualizowania nawigacji bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi. Motocykliści z pewnością docenią także możliwość połączenia urządzenia z telefonem i skorzystania z asystentów głosowych: Siri i Google Now. Ponadto wiadomości ze smartfona mogą być odczytywane na głos, za pomocą zestawu słuchawkowego.

Nowe urządzenia TomTom RIDER 550 do najtańszych nie należą, podstawowy zestaw z punktami POI wyceniono w Polsce na 1749 złotych. Na naszym rynku dostępny będzie również zestaw TomTom RIDER 550 Premium Pack wyposażony dodatkowo w akcesoria, takie jak zestaw do montażu samochodowego, rozwiązanie antywłamaniowe i futerał ochronny. Jego cena wynosi 2 149 zł.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane