TomTom uruchamia Map Styler

Deweloperzy mogą doprecyzowywać każdy element mapy za pomocą nowego narzędzia. Chodzi o TomTom Map Styler. Oferuje ono zestaw usług internetowych umożliwiających dostosowanie szczegółowych i aktualnych map dla aplikacji internetowych oraz mobilnych.

Darmowe narzędzie umożliwia kontrolę nad ich projektem mapy i tworzenie własnych stylów map zgodnych z tożsamością danej marki.Dzięki TomTom Maps API, deweloperzy mogą już teraz zintegrować szczegółowe i konfigurowalne mapy w swojej aplikacji za pomocą zaledwie kilku linii kodu.

Program TomTom Map Styler ma ułatwić korzystanie z interfejsu TomTom Maps API i tworzenie własnych stylów map. Firma oferuje wybór ponad 900 funkcji, które można stylizować za pomocą elementów identyfikacji marki, takich jak kolor, krycie, wzory, szerokość linii i rozmiar czcionki. Interfejs jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu deweloperzy mają poczucie kontroli nad modyfikacją dowolnego elementu mapy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Zasięg sieci Play

Opublikowane przez - 7 marca 2019 0
„Czwarty” operator jak co miesiąc podał stan rozbudowy swojej sieci. Oto jak ona obecnie wygląda. W zasięgu LTE Play jest…