TomTom wciąż wierzy w tradycyjne nawigacje GPS i wprowadza GO Basic z Wi-Fi

TomTom wprowadził na polski rynek TomTom GO Basic – wielofunkcyjną nawigację, która nie tylko prowadzi z punktu A do punktu B i pomaga uniknąć korków, ale także ma funkcję aktualizowania map przez Wi-Fi oraz odczytywanie na głos wiadomości ze smartfonu. Użytkownik otrzyma również bieżące informacje o ruchu drogowym, a także 3–miesięczny, bezpłatny dostęp do usługi TomTom Fotoradary. Do tego ma zapewnioną gwarancję aktualizacji Dożywotnie Mapy.

Dzięki Wi-Fi wbudowanemu w TomTom GO Basic, kierowcy nie będą musieli podłączać urządzenia do komputera, aby otrzymać najnowsze aktualizacje map i oprogramowania. Dodatkowo po połączeniu nawigacji ze smartfonem, TomTom GO Basic odczytuje na głos powiadomienia.

TomTom GO Basic jest w stanie przewidywać trasy, którymi zwykle jeździ kierowca do powtarzających się celów zapisanych w „Moich Miejscach”. Dzięki częstemu korzystaniu z urządzenia i używania „smart learning”, przewidywania nawigacji będą dokładniejsze. TomTom MyDrive ułatwia planowanie podróży przed wejściem do samochodu, umożliwia tworzenie tras, sprawdzanie bieżących informacji o ruchu drogowym i zapisywanie ulubionych, korzystając ze smartfonu, tabletu lub komputera.

Użytkownik TomTom GO Basic może także skorzystać  z funkcji TomTom Road Trips, ułatwiającej planowanie wakacji. Funkcja ta pozwala odkryć najbardziej spektakularne trasy, w zależności od wybranego rejonu podróży – w górach, wzdłuż nadmorskich dróg czy w lasach. Można również dodawać miejsca docelowe ze smartfonu za pośrednictwem aplikacji TomTom MyDrive.

TomTom GO Basic z 5-calowym lub 6-calowym ekranem dotykowym dostępny jest online oraz w wybranych sklepach w cenie 749 zł (5 cali) oraz 829 zł (6 cali).

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane