TP-Link Neffos C5 Plus w nowym, pięknym kolorze

Roman PakotaAutor:
TP-Link wprowadził do smartfon Neffos C5 Plus w marcu br. Dotychczas dostępny był on wyłącznie w szarym kolorze oraz w trzech konfiguracjach: 512 MB RAM/8 GB ROM, 1GB RAM/8GB ROM i 1 GB RAM/16 GB ROM. Od połowy maja br. Neffosa C5 Plus 1/16 będzie można kupić w nowym, kolorze soczystej czerwieni z jedyne 299zł.

Główną zaletą TP-Link Neffos C5 Plus jest jakość obrazu. 5,34-calowy ekran FullView o rozdzielczości 960x480px i proporcjach 18:9, stanowi dobry stosunek powierzchni wyświetlacza do obudowy, a wydłużony ekran zapewnia wygodę podczas pisania i czytania maili czy artykułów. Model ten posiada tylny aparat o rozdzielczości 5Mpx oraz przedni 2Mpx z trybem upiększania. Bateria o pojemności 2200mAh wystarczy na cały dzień. Można również włączyć tryb oszczędzania, który przedłuża czas pracy urządzenia.

Smartfon posiada system Android Oreo 8.1 Go, który powstał z myślą o przyśpieszeniu pracy budżetowych smartfonów z mniejszą pamięcią RAM. Dzięki niemu aplikacje otwierają są o 15% szybciej, niż w przypadku, gdyby smartfon posiadał klasyczną wersję Androida. Przy mobilnej transmisji automatycznie włączona zostaje opcja oszczędzania danych. Neffos C5 Plus posiada dwa sloty na karty SIM i osobny slot na kartę pamięci microSD, dzięki czemu łatwo zwiększymy miejsce na zapisywanie danych do 64GB.

P-Link Neffos C5 objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door i jest sprzedawany w zestawie wraz z sylikonowym etui oraz folią ochronną.

Ceny detaliczne za TP-Link Neffosa C5 Plus przedstawiają się następująco:

  • 512 MB/8 GB – od ok. 199 zł
  • 1 GB/8 GB – od ok. 279 zł
  • 1 GB/16 GB – od ok. 299 zł (obie wersje kolorystyczne)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane