Tryb Nocny dla Samsunga S10

40 0
Nieco spóźniony względem Trybu Nocnego Samsung wypuścił update dla swojej linii S10. Pozwoli on na włączenie dedykowanej funkcji, która poprzez dłuższe robienie zdjęcia, rozjaśnia zdjęcia robione w nocy. Osoby posiadające telefony z tej linii i zarazem mieszkające w Stanach Zjednoczonych nie były w stanie korzystać z nowości, ponieważ producent nie wydał aktualizacji. Zmieniło się to z 1 lipca.

Aktualizacja przynosi Tryb Nocny oraz dedykowany skaner QR, dzięki któremu nie musimy już przechodzić przez Bixby lub Google Lens aby skanować kody QR. Wystarczy użyć skrótu Szybkich Ustawień.

Night Mode Samsunga jest konkurentem dla Night Sight Google. Daje on właścicielom AT&T Galaxy S10+ nowe możliwości. Update zostanie rozdzielony stopniowo, więc nie ma powodów do zmartwień, możliwe, że będzie trzeba poczekać kilka dni. Po instalacji, wersja oprogramowania nazywa się: G975USQU2ASF6.

Przy okazji wspomnianej aktualizacji otrzymamy również poprawkę bezpieczeństwa. Jednak tyczy to jedynie AT&T. Inni dostarczyciele w USA już dawno wprowadzili ten patch, jednak bez Night Mode. Prawdopodobnie niedługo Tryb Nocny zostanie udostępniony także dla osób korzystających z innych sieci.

Related Post

Samsung glamour

Posted by - 4 maja 2015 0
Przy okazji premiery najnowszych modeli smartfonów Samsung Galaxy – modeli S6 i S6 Edge, zaprezentowana została bogata kolekcja akcesoriów zaprojektowanych…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *