Trzeci szef Play będzie z Orange

Jean-Marc Harion zastąpi 1 sierpnia Joergena Bang-Jensena na stanowisku Prezesa Zarządu P4., operatora sieci Play. Ten ostatni podjął decyzję o rezygnacji z pełnionej funkcji z końcem lipca, a stanowisko zajmował od maja 2009 r.

Jean-Marc Harion ma 25 letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, z czego większość czasu przepracował dla Grupy Orange. Był m.in. szefem operatora Mobistar (belgijski telekom w Grupie Orange), a także Orange Egypt. Pracował także w Orange Dominikana i Orange America. Będzie trzecim – po Chrisie Bannisterze i Joergenie Bang-Jensenie, szefem Play w 11 letniej historii operatora.

Jean-Marc Harion jest Belgiem, ukończył Université Libre de Bruxelles. Jeśli chodzi o Joergena Bang-Jensena, to o ile rezygnuje z zajmowanego stanowiska, o tyle nie zamierza zrywać wszystkich kontaktów z właścicielem sieci Play. Pozostanie jego doradcą i udziałowcem.

Zdjęcie Jeana-Marca Harion pochodzi z jego profilu na Twitterze

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Do czego używamy telewizorów?

Opublikowane przez - 24 marca 2021 0
W związku z sytuacją pandemiczną i wprowadzone obostrzenia, częściej będziemy sięgać po rozrywkę w domu. Współczesne telewizory to prawdziwe centra…