Ulefone Armor 6 może być pierwszy smartfonem typu rugged z modemem 5G

52 0
Ulefone to popularna, również w Polsce, marka. Trzon firmy tworzą nisko i średnio-budżetowe konstrukcje, wśród których znajdziemy między innymi serię Armor. Jej najnowszy reprezentant – Armor 6 otrzyma modem 5G.

Ulefone Armor 6 wyposażono w 6,2-calowy wyświetlacz z wycięciem notch o rozdzielczości HD+. Za wydajność smartfonu odpowiada, wysłużony już, procesor MediaTek Helio P60, który może liczyć na wsparcie 6 GB pamięci RAM. Przestrzeni na dane otrzymamy 128 GB.

Jeśli chodzi o aparaty, to Ulefone Armor 6 pozytywnie zaskakuje. Na tylnym panelu smartfonu znajduje się podwójny aparat główny (21 Mpix + 13 Mpix), natomiast na froncie – 13 Mpix kamerka do selfie.

Producent zadbał również o sporych rozmiarów akumulator o pojemności 5000 mAh.

Kluczowym elementem specyfikacji będzie jednak modem MediaTek Helio M70, umożliwiający wykorzystanie sieci 5G.

Producent z dumą zapowiada, że Ulefone Armor 6 będzie pierwszym smartfonem typu rugged zapewniającym dostęp do sieci 5G. Premiery urządzenia możemy spodziewać się już w styczniu.

Jeśli jesteście ciekawi jak w akcji sprawują się smartfony z serii Armor, to możecie przeczytać naszą recenzję Ulefone Armor X tutaj.

Ulefone Armor 6 – recenzja:

Ulefone Armor 6 – test i recenzja „króla pancerników” w przekrzywionej koronie

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *