Użytkownicy rezygnują z iPhone’a na rzecz Meizu 18

Roman PakotaAutor:
Meizu wypuścił na początku marca dwa flagowe modele Snapdragon 888. Urządzenia miały swoją światową premierę w zeszłym tygodniu. Meizu 18 i Meizu 18 Pro są obecnie sprzedawane w kilkunastu sklepach. Według firmy 45% użytkowników, którzy kupują ten telefon, wcześniej korzystało z iPhone’ów.

Oświadczenie pojawiło się na oficjalnym profilu Meizu w Weibo, gdzie firma powitała nowych użytkowników. Może łatwo śledzić nowych użytkowników, ponieważ telefon Meizu może działać tylko po zarejestrowaniu się w ekosystemie Flyme.

Dane zostały pozyskane od sprzedawców internetowych, takich jak JD.com, które rozpoznają smartfon użyty do zakupu Meizu 18, ale przez większość czasu był to iPhone. Dostępna jest również aplikacja, która pomaga nowym użytkownikom przenosić wszystkie ich dane i dostarcza więcej informacji do bazy Meizu.

Oba nowe telefony mają wiele intrygujących specyfikacji, na przykład duże ekrany i mnóstwo kamer. Jednak fani Weibo skomentowali, że głównym powodem była polityka zerowej reklamy Flyme OS 9. Wszyscy inni producenci zniechęcają swoich użytkowników niechcianymi reklamami i powiadomieniami.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Ekstra zysk dla Action

Opublikowane przez - 21 września 2020 0
Action otrzyma 8,58 mln zł odszkodowania za prawo własności nieruchomości, które pójdą pod budowę drogi S-7 pod Warszawą. Chodzi o…

Afera z Google w tle?

Opublikowane przez - 24 maja 2016 0
Policja przeszukała biura Google’a w Paryżu. Gigant jest podejrzany o unikanie płacenia podatków. Zdaniem francuskich władz Google mógł uniknąć zapłacenia…