Vampire The Masquerade – Coteries of New York 24 marca zadebiutuje na Nintendo Switch

Draw Distance ogłosił datę premiery Vampire The Masquerade – Coteries of New York na Nintendo Switch. Najnowsza produkcja spółki, oparta na licencjonowanym uniwersum Paradox Interactive, trafi do sprzedaży w wersji na japońską konsolę 24 marca. Docelowo tytuł będzie także dostępny na PlayStation4 oraz XboxOne.

W grudniu ub. roku gra z sukcesem zadebiutowała na PC. Już w dniu premiery zdobyła siódme miejsce na liście globalnych bestsellerów i w kilka dni odzyskała wszystkie koszty zainwestowane przez spółkę w produkcję oraz marketing projektu.

Tytuł w dniu premiery na PC, która miała miejsce w grudniu ub. roku, zdobył siódme miejsce na liście globalnych bestsellerów oraz był wyróżniany na stronach Steam i GOG.

Vampire The Masquerade – Coteries of New York w wersji na konsole zostanie wzbogacony o lepszą oprawę dźwiękową oraz nowe assety graficzne, takie jak tła i sylwetki postaci, których nie ma w oryginalnej wersji. Te usprawnienia zostaną wprowadzone również do aktualizacji gry na komputerach osobistych. W dniu premiery na Nintendo Switch spółka rozpocznie także dystrybucję oficjalnego soundtracka oraz artbooka Coteries of New York. W kolejnych miesiącach Draw Distance wprowadzi do projektu także nowe wersje językowe.

Fabuła Vampire The Masquerade – Coteries of New York została osadzona w popularnym świecie Vampire: The Masquerade 5th Edition. W wersji krakowskiego studia, gracze wcielają się w jednego z trzech wampirów, trafiających w sam środek rozgrywki o władzę w Nowym Jorku, która toczy się między dwiema wampirycznymi frakcjami

Na mocy umowy z właścicielem IP – Paradox Interactive, spółka ma prawo do przyszłych wersji tytułu przeznaczonych na konsole nowej generacji: PlayStation5 oraz na następcy Xbox One.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane