Vampire: The Masquerade – Coteries of New York pojawi się w abonamencie Humble Choice

Draw Distance, niezależny producent gier wideo, podpisał umowę z Humble Bundle, w wyniku której autorska produkcja studia na licencji Paradox Interactive – Vampire: The Masquerade – Coteries of New York – będzie dostępna w usłudze Humble Choice. Dostęp do gier w ramach oferty mają użytkownicy serwisu, którzy opłacają miesięczny abonament. Draw Distance przygotowuje się do odsłony nowego tytułu z serii Vampire, pod nazwą Shadows of New York. Tytuł 10 września zadebiutuje na PC i konsolach.

Coteries of New York będą dostępne w abonamencie od 4 września, do 2 października br. Zgodnie z zapisami umowy spółka otrzyma jednorazowe wynagrodzenie za prawo umieszczenia gry na platformie.

Odpowiedzialna za wydanie gry w Japonii spółka EXNOA, wyznaczyła premierę tytułu na tamtejszym rynku na 12 listopada 2020. Koterie pojawią się jednocześnie na platformach dystrybucyjnych PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz w wersji cyfrowej i pudełkowej.

Na grę dedykowaną komputerom osobistym oraz konsoli PS4 można składać zapisy w tzw. preorderach. EXNOA zajmuje się także dystrybucją, lokalizacją i marketingiem Coteries of New York na rynku japońskim.

Koterie zadebiutowały w grudniu 2019 roku, najpierw na PC, a w kolejnych miesiącach także na wszystkich dostępnych konsolach. W dniu premiery w sklepie Steam gra zdobyła siódme miejsce na liście globalnych bestsellerów i w kilka dni odzyskała wszystkie koszty zainwestowane przez spółkę w jej produkcję oraz marketing. Obecnie projekt posiada 70% pozytywnych opinii.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowości w cyfrowym sklepie Nintendo

Opublikowane przez - 19 stycznia 2018 0
Najnowsza aktualizacja cyfrowego sklepu Nintendo wprowadza wiele interesujących gier dla Nintendo Switch. Zdecydowanie najważniejszą produkcją jest Darkest Dungeon, ale mamy…

HBO GO w Plusie

Opublikowane przez - 3 września 2015 0
Plus umożliwił swoim klientom zakup dostępu do serwisu HBO GO z abonamentem za telefon komórkowy z Internetem lub abonamentem Internetu…