xbox game pass lipiec 2018

Vermintide 2, Zombie Army Trilogy, DIRT 4 – Xbox Game Pass z mocnymi tytułami w Lipcu

Microsoft poinformował właśnie o kolejnych grach, które już w lipcu trafią do biblioteki usługi Xbox Game Pass. Spośród dziewięciu nowych tutułów najbardziej wyróżniają się: Warhammer Vermintide 2, DIRT 4 oraz Zombie Army Trilogy.

Microsoftu uczynił z usługi abonamentowej Xbox Game Pass swój flagowy produkt. Próżno poszukiwać podobnej, równie bogatej i atrakcyjnej cenowo oferty. Już nie tylko tytuły wewnętrznych zespołów amerykańskiego producenta, ale również wybrane produkcje zewnętrznych deweloperów będą trafiać w dniu swojej premiery do bogatej biblioteki usługi. Jedną z pierwszych takich gier będzie Vermintide 2, którą abonenci Xbox Game Pass będą mogli cieszyć się już 11 lipca.

Oprócz tego lipcowy katalog gier Xbox Game Pass zostanie rozszerzony o następujące tytuły:

  • DIRT 4
  • Fallout 3
  • Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Zombie Army Trilogy
  • Human Fall Flat
  • Bomber Crew (premiera gry 10 lipca)
  • Abzu
  • Shadow Complex Remastered

Warto też przypomnieć, że podczas tegorocznych targów E3, Microsoft zaserwował swoim fanom mały prezent i dodał do Xbox Game Pass takie gry jak: Fallout 4, The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited czy Tom Clancy’s The Division.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Trójpak na lato od Netii

Opublikowane przez - 26 czerwca 2019 0
Sześciopak na brzuchu to marzenie na lato niejednego mężczyzny. Netia zaoferowała trójpak, ale też może się spodobać. Przy okazji kolejny…

Sony partnerem Ligii Mistrzów UEFA

Opublikowane przez - 21 maja 2015 0
Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) i Sony Mobile Communications potwierdziły dziś podpisanie umowy na trzyletnią współpracę w roli oficjalnych partnerów…