Virgin Mobile chce rozbudzić apetyt Polaków

158 0

Virgin Mobile Apetyt na miasto

20 listopada rozpocznie się II edycja największego festiwalu kulinarnego Apetyt na Miasto 2015. W tej edycji organizatorzy połączyli siły z Virgin Mobile, by wspólnie zaktywizować Polaków do częstszego wychodzenia z domu i poznawania nowych smaków.  W akcji udział biorą najlepsze restauracje z 6 miast Polski: Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Katowic i Trójmiasta. Festiwal potrwa 10 dni, do 29 listopada 2015.

Virgin Mobile Apetyt na Miasto to festiwal kulinarny, którego celem jest szerzenie kultury jedzenia w restauracjach, celebracji posiłków i spędzania aktywnie czasu w mieście. Podczas festiwalowych dni organizatorzy zapraszają do spróbowania menu od najlepszych szefów kuchni w postaci przystawki, dania głównego i deseru, za symboliczną kwotę 39 zł. W drugiej edycji festiwalu, która rozpocznie się już 20 listopada, udział weźmie ponad 200 restauracji z 6 miast Polski.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w kwietniu, okazała się dużym sukcesem – wzięły w niej udział aż 152 restauracje, które odwiedziło blisko 15 000 gości! Organizatorzy liczą, iż popularność obecnej edycji będzie jeszcze większa. Dodatkowo patronat nad wydarzeniem objęli: UBER, Showroom.pl oraz Zomato.

źródło: Virgin Mobile

 

Related Post

Navitel z nowymi serwerami

Posted by - 18 grudnia 2017 0
Firma NAVITEL zainstalowała dodatkowe serwery i zwiększyła przepustowość łącz, dzięki czemu uzyskamy szybszy dostęp do aktualizacji map i oprogramowania.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *