Vivo oficjalnie zapowiada smartfon NEX 2 z dwoma ekranami

Rynek urządzeń mobilnych jest niezwykle dynamiczny, to co tydzień temu wydawało się plotką, dzisiaj staje się faktem. Vivo oficjalnie zapowiedziało smartfon NEX 2.

Vivo NEX S z marszu stał się jednym z najciekawszych tegorocznych smartfonów. Nowatorskie wówczas rozwiązanie z wysuwanym modułem aparatu, skopiowało wielu producentów.

W przypadku modelu NEX 2 (choć nie jest to jeszcze oficjalna nazwa smartfonu) Vivo zamierza pójść nieco inną drogą. Znów otrzymamy wyświetlacz pokrywający niemal w całości przedni panel urządzenia. Tym razem jednak udało się to osiągnąć, nie za pomocą wysuwanego modułu, a za pomocą drugiego wyświetlacza umieszczonego na tylnym panelu. Zabieg ten spowoduje, że potrójny aparat główny będziemy mogli wykorzystać również do selfie.

Choć dokładna specyfikacja Vivo NEX 2 wciąż pozostaje tajemnicą, to możemy się spodziewać, że smartfon otrzyma: procesor Snapdragon 845 oraz 8 lub 10 GB pamięci RAM.

Biorąc pod uwagę, że chiński producent rozpoczął już “teasowanie” smartfonu, to możemy się spodziewać, że jego premiera nastąpi jeszcze w grudniu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Ja+Zdrowie w Plusie

Opublikowane przez - 14 września 2015 0
  Konsultacje z lekarzem dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, kontakt z pielęgniarką i położną, informacje o…