vivo V17 Pro z podwójnym wysuwanym aparatem do selfie

Roman PakotaAutor:
To nie pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiają się informacje o nadchodzącym telefonie vivo V17 Pro.

V17 Pro posiada 6,44-calowy ekran Super AMOLED z niewidocznym czytnikiem linii papilarnych i wysokim współczynnikiem proporcji 21: 9 o rozdzielczości 1080 x 2440px. Oczywiście na ekranie nie ma wycięcia, więc konfiguracja podwójnego przedniego aparatu jest przymocowana do zmotoryzowanego urządzenia podobnego do peryskopu. Główny aparat ma 32 MP z szerokokątną optyką połączoną z czujnikiem głębi 2 MP.

Z tyłu znajdują się cztery obiektywy, z których główny korzysta z popularnego czujnika 48MP. Towarzyszy temu obiektyw o bardzo szerokim kącie. Co ciekawe, żaden z pozostałych dwóch czujników nie przejmuje teleobiektywu, ale zamiast tego oba są 2MP. Być może jeden z nich służy do wykrywania głębi, ale przeznaczenie drugiego nie jest jeszcze znane.

W środku znajduje się Snapdragon 675 używany również w poprzedniej wersji V15 Pro. Jeśli chodzi o pamięć, telefon ma 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Całość napędza bateria o pojemności 4100 mAh.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Nowe funkcje w Google Maps

Opublikowane przez - 13 stycznia 2016 0
Google Maps v9.19 jest już w drodze do wszystkich telefonów z systemem Android. Wersja ta ma w sobie dużą ciekawostkę.…

Chuwi LapBook 14.1 oficjalnie

Opublikowane przez - 22 grudnia 2016 0
Chuwi oficjalnie zaprezentowało dzisiaj swój najnowszy sprzęt Chuwi LapBook 14.1 – laptop w atrakcyjnej cenie i z solidnymi podzespołami. Najnowszy…