VORDON HT-869BT – ten multimedialny, samochodowy system 2DIN robi niezłe wrażenie

Firma VORDON nie jest zbyt dobrze znana na rynku, chociaż działa już kilka dobrych lat, prezentując coraz ciekawsze produkty. O tej marce wspominałem ostatnio przy okazji przeglądu pancernych klasyków. Tym razem VORDON przedstawia sprzęt z nieco innej kategorii – multimedialny kombajn do samochodu HT-869BT, który świetnie przystosowany jest do działania ze smartfonami.

Oprócz podstawowych opcji, urządzenie w formacie 2DIN wyposażone jest w funkcję Mirror Link, dzięki której można przenieść obraz ze smartfonu na 7-calowy, dotykowy wyświetlacz radioodbiornika. HT-869BT umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki z plików.

VORDON HT-869BT ma wbudowane złącze USB, moduł Bluetooth oraz slot kart microSD. Może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego dzięki zewnętrznemu mikrofonowi, a także monitora kamery parkowania. Zestaw jest wyposażony w złącze AUX 3,5 mm. Dołączony do zestawu pilot umożliwia obsługę systemu nawet z tylnego siedzenia. HT-869BT ma klasyczną, czarną obudowę, która pasuje do każdego wnętrza samochodu.

Do radioodbiornika można podłączyć kamery cofania VORDON 8IRPL oraz 4SMDPL, dzięki temu na ekranie urządzenia podczas cofania wyświetla się przechwytywany przez nie obraz. Urządzenie sprawdzi się jako asystent parkowania.

Dzięki Bluetooth system może pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Umożliwia on połączenie z bazą kontaktów w książce adresowej, a za pomocą przycisków na panelu sterowania można obsługiwać telefon. W zestawie znajduje się mikrofon zewnętrzny, umożliwiający uzyskanie wyższej jakości połączenia podczas rozmowy.

W lewej części panelu zlokalizowane jest gniazdo USB, AUX dające możliwość odtwarzania plików muzycznych i wideo znajdujących się na przykład na pendrive. Powyżej portu USB znajduje się czytnik kart microSD.

Urządzenie ma maksymalną moc wyjściową 4x45W. Dostępne są 4 wyjścia RCA oraz oddzielne wyjście antenowe.

Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, MP5, FLV
Obsługiwane formaty wideo: MP4, MP5, RMVB, AVI, FLV

Radio samochodowe VORDON HT-869BT jest dostępne w sklepach Mediaexpert, Media Markt, RTV Euro AGD oraz VORDON.pl. Jego cena wynosi 499 zł.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Oukitel U7 Plus Oficjalnie!

Opublikowane przez - 27 lipca 2016 0
Chiński producent zdecydował się nas dzisiaj zaskoczyć wiadomością o Oukitel U7 Plus, ciekawym smartfonie w rewelacyjnej cenie. Oukitel U7 Plus…