Voucher ze zniżką 15% na akcesoria Huawei od T-Mobile

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom voucher ze zniżką 15% na zakup wybranych gadżetów Huawei. Bonus można aktywować od 17 do 19 lipca, zaś zakupy będzie można zrealizować w sklepie internetowym do 31 lipca.

T-Mobile, który oferuje kod zniżkowy, dzięki któremu klienci indywidualni operatora będą mogli zakupić wybrane akcesoria Huawei o 15% taniej. W sklepie internetowym producenta można znaleźć m.in. power banki czy ładowarkę samochodową. Selfie sticki z opcją trójnogiego statywu pozwolą wykonać zdjęcia bez szkolenia fotograficznego. Z kolei Idealnie dopasowane etui zabezpieczy telefon podczas podróży, a słuchawki pozwolą zanurzyć się w świecie muzyki lub podcastów.

Dwa sposoby aktywacji rabatu

Tradycyjnie aktywacji promocyjnej oferty T-Mobile można dokonać w weekend – od piątku 17 lipca do niedzieli 19 lipca do końca dnia. Prezent w ramach akcji Happy Fridays skierowany jest do zarówno dla klientów indywidualnych korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T, Jump i Rodzina), jak i dla użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Osoby zainteresowane tym bonusem mogą odebrać go w wybrany przez siebie sposób – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez bezpłatny SMS o treści „HF” na numer 80800. Jeśli użytkownik zdecyduje się na pierwszą opcję, w ciągu 72 godzin otrzyma kod uprawniający do 15% zniżki, a jeśli drugą – wówczas rabat zostanie przesłany poprzez wiadomość tekstową.

Po otrzymaniu vouchera klienci mogą zrealizować go w sklepie internetowym do 31 lipca.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

LeEco ma zamiar podbić USA

Opublikowane przez - 30 września 2016 0
Chiński producent jest właśnie w swoim „złotym okresie”. Premiera flagowca Le Pro 3 i jego rewelacyjna sprzedaż pozwalają producentowi myśleć…

Huawei Mate S w Berlinie

Opublikowane przez - 2 września 2015 0
Huawei pokazał na IFA 2015 swój nowy flagowy smartfon z serii Mate: Huawei Mate S. Urządzenie zostało wyposażone w udoskonalony…