Vouchery Navitel Navigator w sieci Komputronik

190 0

 Navitel PolandVoucher_01

 

Navitel Poland, do swojej aplikacji nawigacyjnej. Stosowna umowa została zawarta na czas nieokreślony.

 

 

 

– Podpisanie umowy z siecią Komputronik daje nam szerokie dotarcie do klientów kilkuset stacjonarnych placówek tej sieci. To kolejny krok na drodze do budowania świadomości marki NAVITEL poprzez obecność w portfolio wiodącej retailowej grupy sprzedażowej. Jesteśmy na etapie podpisywanie kontraktów także z innymi dużymi sieciami detalicznymi w Polsce jak i za granicą. Sieć Komputronik jest w fazie towarowania, a każdy salon sprzedaży zostanie wyposażony w specjalny stand z informacjami na temat produktu. Ponadto prowadzimy cykl praktycznych szkoleń dla pracowników Komputronika, aby mogli oni poznać i przekazać klientom zalety naszej aplikacji nawigacyjnej – podkreśla Tobiasz Jankowski, Prezes Zarządu NAVITEL Polska.

 

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Od czerwca w salonach z logo Komputronik pojawią się vouchery NAVITEL z kodami aktywacyjnymi do mapy Polski w promocyjnej cenie 49.99 zł. Klienci decydujący się na zakup vouchera mogą mieć pewność dożywotniej aktualizacji mapy na swoim urządzeniu mobilnym. Dokładna mapa, przyjazny interfejs, działanie w trybie offline oraz wiele dodatkowych funkci programu Navitel Navigator (np. komunikator, serwis pogodowy czy opcja „Bezpiecznie na drodze”) – to właściwości, które w połączeniu z przystępną ceną zachęcają do zakupu. Ciekawostką może być także głos Zbigniewa Urbańskiego, którego użyczył aplikacji w celu uatrakcyjnienia korzystania z niej. Merytoryczne wskazówki dojazdu pozwolą bezpiecznie dotrzeć na wymarzony urlop.

 

– Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej zróżnicowana. Klient odwiedzający salon Komputronik może mieć pewność kompleksowego zaopatrzenia w sprzęt i osprzęt komputerowy, urządzenia i akcesoria mobilne, ale także programy i aplikacje, które rozszerzają funkcjonalność smartfona czy tabletu – mówi Magdalena Potarzycka, Product Manager, Komputronik.

źródło: Navitel

Related Post

Oto ZTE Blade A5 2019

Posted by - 23 maja 2019 0
Na początku miesiąca ZTE zaprezentowało swój podstawowy Blade A7. Teraz firma dodała do swojej oferty ZTE Blade A5 2019 w bardzo…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *