Wakacyjne superduety w Orange

Smartfony Samsung Galaxy A20e i Samsung Galaxy A10 oraz Xiaomi Redmi Note 9 z opaską Mi Band 4 z wybranym Planem Mobilnym lub Orange Love to propozycja operatora na lato. Od 2 lipca Orange proponuje zestawy dwóch smartfonów lub smartfona z opaską w promocyjnej cenie.

Klienci Planów Mobilnych 55 oraz Orange Love Standard, którzy przedłużają umowę lub podpisują nową oraz ci, którzy chcą zakupić urządzenia na 24 raty mogą skorzystać z promocyjnej ceny na sprzęt.

Przy zakupie abonamentu w Planie Mobilnym 55 lub Orange Love Standard zestaw dwóch smartfonów: Samsung Galaxy A20e i Samsung Galaxy A10 kosztuje jedynie 45 zł miesięcznie. Z kolei zestaw Smartfon Xiaomi Redmi Note 9 z opaską Xiaomi Mi Band 4 w wyżej wymienionych abonamentach kosztuje tylko 30 zł miesięcznie.

Smartfony i zestawy będą dostępne w atrakcyjnych cenach także w innych Planach Mobilnych, Orange Love i Planach Firmowych.

Oferta dla przedsiębiorców

Orange przygotował także ofertę dla klientów prowadzących swój biznes. Przedsiębiorcy mogą kupić Samsung Galaxy A41 w supercenie za jedyne 30 zł miesięcznie + VAT w Planie Firmowym M. Firmy stale zmieniają się, dostosowując swoją działalność do otaczającego środowiska biznesowego. Dlatego można skorzystać z Planów Firmowych, które podążają za zmianami.

W Planie Firmowym M za 60 zł w cenie jest 1 paczka usług do wyboru m.in. Serwis telefonu, Bezpieczna firma, W internecie czy W biurze – paczki usług można co miesiąc, bezpłatnie wymieniać.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Arcus zniknie z giełdy

Opublikowane przez - 18 października 2019 0
MMR Invest spółka z siedzibą w Luksemburgu, wezwała do zapisywania się na sprzedaż akcji Arcusa. Chce kupić 34,43% udziałów. Zapisy…