warhammer vermintide

Warhammer Vermintide 2 – Właśnie wystartowała Beta na Xbox One, gra trafi do Xbox Game Pass!

Warhammer Vermintide 2 to wyjątkowo udany tytuł kooperacyjny, który to zdążył już zadebiutować na PC-tach i zebrać tam bardzo pochlebne opinie. Nic zatem dziwnego, że gracze konsolowi z niecierpliwością wyczekują premiery gry na swoich urządzeniach. Microsoft wraz z twórcami gry – studiem Fatshark, poinformowali, że już dzisiaj startuje otwarta beta produkcji. Co więcej, w dniu premiery, gra trafi do usługi Xbox Game Pass.

Microsoft na targach E3 zapowiedział rozszerzenie usługi abonamentowej Xbox Game Pass. Już nie tylko tytuły ekskluzywne, ale również wybrane produkcje zewnętrznych deweloperów będą trafiać w dniu swojej premiery do bogatej biblioteki usługi. Jedną z pierwszych takich gier jest właśnie Warhammer Vermintide 2, która zadebiutuje na konsoli Xbox One już 11 lipca i dostępna będzie dla wszystkich abonentów Xbox Game Pass.

Oczywiście istnieje również możliwość zakupu gry bezpośrednio w sklepie Microsoftu. Tam wyceniono ją na 189,99 zł. W ramach pakietu “Premium Edition” otrzymacie kilka dodatków do wykorzystanie bezpośrednio w grze.

Jeśli chcecie wypróbować produkcję przed jej zakupem, to już dziś możecie wziąć udział otwartych beta testach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Huawei MatePad Pro w wersji 5G

Opublikowane przez - 20 listopada 2019 0
Huawei przygotowuje się do zaprezentowania swojego kolejnego tabletu MatePad Pro już 25 listopada. To będzie pierwszy tablet z kamerą w…

Dzień bez LG V20 dniem straconym

Opublikowane przez - 25 sierpnia 2016 0
Koreański producent niemal codziennie dostarcza nam kolejnych informacji o nadchodzącym smartfonie LG V20, tym razem możemy przyjrzeć się jego najnowszym…