Western Digital z dyskiem o pojemności 5TB

Nowa seria dysków WD My Passport pokazana na targach IFA w Berlinie ma umożliwić przechowywanie i przenoszenie większych zbiorów zdjęć i filmów

Kolejną nowością Western Digital zaprezentowaną na targach IFA 2019 są odświeżone dyski z serii My Passport oraz My Passport for Mac. Urządzenia mają po 19,15 mm grubości. W efekcie dysk mieści się w dłoni czy kieszeni.

Nowe dyski są dostępne w wielu pojemnościach. Produkty z serii My Passport oferowane są w nowych wersjach kolorystycznych – czarnej, niebieskiej i czerwonej. W przypadku My Passport oraz Midnight Blue (granat) w przypadku My Passport for Mac.

Urządzenia wchodzące w skład serii My Passport są sformatowane dla Windows 10 i wyposażone w złącze USB 3.0 (kompatybilne z USB 2.0). My Passport for Mac jest sformatowany dla macOS Mojave i wyposażony w złącze USB-C.

Aby pomóc klientom w zabezpieczeniu swoich plików, wszystkie nowe dyski oferowane są z oprogramowaniem WD Discovery oraz WD Security. Czyli z ochroną hasłem i szyfrowaniem sprzętowym AES 256-bit, funkcjami importu danych z serwisów społecznościowych oraz chmur. Np. Facebooka, Dropboxa oraz Google Drive oraz narzędziami WD Drive Utilitie.

Nowości są dostępne od 79.99 USD za wersję 1TB – m.in. w Western Digital Store, Best Buy oraz Amazon, a wkrótce powinny pojawić się również w ofercie innych sklepów.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Xiaomi Mi 10 z aparatem 108 MP

Opublikowane przez - 20 stycznia 2020 0
Xiaomi wprowadzi Mi 10 jako jeden z pierwszych smartfonów z chipsetem Snapdragon 865. Plotki wskazują, że nadchodzący flagowiec będzie miał…