Western Digital zaprezentował odświeżone dyski SanDisk Extreme SSD

Western Digital wprowadził do oferty dwa nowe przenośne dyski SSD SanDisk, oferujące prawie dwukrotnie wyższą prędkość przesyłu danych niż ich poprzednia generacja.

Przenośne dyski SanDisk Portable Extreme oraz SanDisk Extreme PRO SSD zostały zaprojektowane tak, by nadążać za potrzebami użytkowników, którzy rejestrują i przechowują coraz więcej materiałów w doskonałej jakości. Chodzi tu m.in. o profesjonalnych fotografów, twórców wideo oraz innych użytkowników, którzy chcą zachować swoje cyfrowanie wspomnienia i potrzebują niezawodnego oraz wydajnego urządzenia, które będzie w stanie zapisać je z najwyższą prędkością.

Oferujące do 2 TB pojemności nowe dyski NVMe doskonałym rozwiązaniem do rejestrowania i przechowywania treści zapisywanych w rozdzielczościach 4K oraz 8K. Flagowy model SanDisk Extreme PRO SSD wyposażony został w obudowę z kutego aluminium (dzięki której pozostaje chłodny nawet podczas intensywnej pracy oraz odporny na uszkodzenia). Użytkownicy mogą chronić dostęp do swoich danych hasłem a także skorzystać z opcji ochrony 256-bitowym sprzętowym szyfrowaniem AES1.

Zaprojektowane z myślą o profesjonalistach przenośne produkty z serii SanDisk SSD stworzono tak, by były w stanie obsłużyć najbardziej wymagające zadania, i to w dowolnym środowisku – zarówno w domu czy biurze, jak i w terenie. SanDisk Extreme Portable SSD to świetne rozwiązanie dla użytkowników, poszukujących mobilnego i pojemnego dysku, zaś SanDisk Extreme PRO doskonale sprawdzi się u osób, które potrzebują najwyższej, stabilnej wydajności oraz gotowości do pracy w każdych warunkach.

Kluczowe cechy nowych urządzeń

SanDisk Extreme PRO Portable SSD

Oszczędzaj czas zapisując i przesyłając dane z prędkością do 2000 MB/s (odczyt/zapis), dzięki zastosowaniu technologii NVMe

Obudowa z kutego aluminium działa jak radiator, odprowadzając ciepło i gwarantujące stabilną prędkość transferów.

Zabezpieczone przed skutkami upadków z wysokości do 2 m, wodo- i pyłoszczelność potwierdzone certyfikatem IP552 – dyski są gotowe na wszelkie przygody

Obudowa z kutego aluminium z elementami z silikonu doskonale wygląda i zapewnia dodatkową ochronę przed urazami mechanicznymi.

Prywatne treści można chronić hasłem lub skorzystać z opcjonalnego sprzętowego szyfrowania AES 256-bit1.

SanDisk Extreme Portable SSD

Wydajność NVMe – prędkość odczytu do 1050MB/s / prędkość zapisu do 1000MB/s – w kompaktowym, pojemnym przenośnym dysku, idealnym do zapisywania i przechowywania treści w wysokiej rozdzielczości.

Dysk jest odporny na upadki z wysokości do 2 m, oferuje wodo- i pyłoszczelność (IP552).

Trwała, pokryta silikonem, obudowa doskonale wygląda i zapewnia dodatkową ochronę przed urazami mechanicznymi

Prywatne treści można chronić hasłem lub skorzystać z opcjonalnego sprzętowego szyfrowania AES 256-bit1.

Użytkownicy mogą również skorzystać z wygodnego oczka, pozwalającego na bezpieczne podpięcie dysków do paska lub plecak (np. z pomocą karabińczyka). Dyski są kompatybilne z komputerami PC oraz Mac, można je też łatwo podłączyć do smartfonów wyposażonych w złącze USB Type-C.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane