Więcej niż budżetowiec

162 0

Prestigio_Muze_C3

Prestigio wzbogaca smartfonową ofertę o urządzenie ze średniej półki, co odzwierciedla specyfikacja bazująca na czterordzeniowym procesorze wspieranym przez 1GB pamięci operacyjnej, pięciocalowym wyświetlaczu HD z matrycą IPS oraz systemie Android w wersji 5.0.

 

– Nasz nowy model Muze C3 mógłby z powodzeniem otwierać zestawienie smartfonów klasy Premium ze względu na użyte do jego produkcji komponenty, a także działanie pod kontrolą Androida 5.0, który jest jedną z najnowszych odsłon tego systemu. Niezmiennie na nabywców wszystkich naszych urządzeń czeka stale powiększany kontent w postaci aplikacji zgromadzonych w sklepie MultiStore – wylicza Artur Tchórz, Product Line Sales Manager Prestigio Smartphones.

Model Muze C3 korzysta z trybu dual SIM, co jak wiedzą zaradni użytkownicy, pozwala na korzystanie z podstawowego numeru telefonu oraz transferu danych z drugiej karty w innej taryfie operatorskiej lub służbowego numeru. A wszystko to w obrębie jednego urządzenia z rozdzieleniem i personalizacją list kontaktów oraz ustawień.

Na czterech rdzeniach procesora i 1GB pamięci RAM system Android 5.0 Lollipop będzie pracował płynnie i wydajnie, a także proporcjonalnie długo do zastosowanego ogniwa baterii 2200mAh. Platforma Android w naturalny sposób pozwala także na integrację z usługami Google, takimi jak poczta Gmail, wirtualny dysk czy sklep z ponad 1.5 milionem aplikacji. Pięciocalowy wyświetlacz HD IPS pozwoli cieszyć się miłą dla oka estetyką odtwarzanego kontentu, za to podczas nagrywania wideo przy pomocy aparatu głównego 8MPx możemy uzyskać materiały jakości Full HD. Z kolei 5-megapikselowa frontowa kamerka z diodowym doświetleniem będzie optymalnym narzędziem do uwieczniania się na cyfrowych autoportretach. Na dane przeznaczono 8GB wbudowanej pamięci, które w razie potrzeby można rozszerzyć o kolejne 32GB za pośrednictwem karty SD.

Na uwagę zasługuje gustowna obudowa, której dodatkową zaletą jest wykonanie z miłego w dotyku i zapewniającego pewny uchwyt materiału oraz smukłe wzornictwo.

Producent rozwija także autorski kontent w postaci sklepu MultiStore, gdzie po zarejestrowaniu użytkownik może pobierać darmowe aplikacje lub kupować promocyjnie wycenione gry i programy. Przydatne do usprawnienia pracy smartfona mogą być aplikacje takie jak MC Afee, Clean Master czy Dr Booster odpowiadające za bezpieczeństwo, zużycie baterii i porządek w zasobach urządzenia, a także 200GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze MultiCloud.

Cenę modelu Muze C3 ustalono na 399 zł, zaś dostępność w kanale detalicznym na wrzesień.

źródło: Prestigio

Related Post

Tesla trzyma się mocno

Posted by - 13 lutego 2019 0
Serwis CleanTechnica opublikował ranking najlepiej sprzedających się samochodów z napędem elektrycznym w 2018 roku. Wynika z niego jasno, że doniesienia…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *