Wielki Come Back Rajdowego Mistrza Europy z 2016 roku oraz Rajdowego Mistrz Polski z 2014 roku

Roman PakotaAutor:
Po przerwie trwającej od 2019 roku od ostatniego wspólnego startu, mistrzowska załoga Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski powracają na odcinki specjalne Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w nowym zespole, w nowym samochodzie i z nową energią do wygrywania!

W sezonie 2021 załoga Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski wystartuje w pełnym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pierwszym startem załogi będzie treningowy start w I rundzie Marten Tarmac Masters (5. Tech-Mol Rally), która odbędzie się 10-11 kwietnia w Nowej Rudzie, a dwa tygodnie później załoga pojawi się na starcie Rajdu Świdnickiego-Krause, rozgrywanego w dniach 23-25 kwietnia z bazą w Świdnicy. Obsługą Skody Fabii Evo2 została powierzona zespołowi serwisowemu Car Speed Racing z Cieszyna. Partnerami załogi zostali: MARTEN SPORT, TECE, BURBO OIL, DIL SUROWCE WTÓRNE, FRANKE oraz MIO. Partnerem technicznym została firma Pirelli.

Spełniło się kolejne z moich wielkich marzeń! Wracam do samochodu najwyższej klasy i pojawię się wraz z Sebą w pełnym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cel jaki sobie stawiamy jest dla nas potężnym wyzwaniem – zrobić wielkie widowisko i postarać się namieszać krajowej czołówce w zdobyciu tytuły Rajdowego Mistrza Polski. Dzięki moim Partnerom: MARTEN SPORT, TECE, BURBO OIL, DIL SUROWCE WTÓRNE, Franke oraz Mio, będę miał możliwość wystartowania w samochodzie klasy R5. Postawiliśmy na sprawdzoną konstrukcję z Mlada Boleslav – Skodę Fabię R5 Evo2 przygotowaną przez Car Speed Racing.

Przez ostanie lata pokazywałem się na rajdowych trasach okazjonalnie – starałem się korzystać z każdej możliwej okazji, aby wystartować rajdowym samochodem. Pandemia, w zeszłym roku pokrzyżowała nam plany. Nie zrealizowaliśmy założonego celu, a każdy rajd przynosił sporo komplikacji i problemów. Nie poddaliśmy się jednak i postawiliśmy na konsekwencje i aktywną pracę nad ciągłym rozwojem.

Cieszę się, że będziemy mogli pokazać się już na I rundzie Marten Tarmac Masters w nowych barwach oraz liczę na to, że kibice o nas nie zapomnieli i w tym trudnym dla wszystkim czasie będą w bezpieczny sposób dopingować́ naszą załogę. – powiedział Wojciech Chuchała.

W roku 2020 zupełnie odpuściłem starty – zarówno Cross Country (Dakar) jak i rajdy. Zrobiłem sobie swego rodzaju detox:) ale już wystarczy! Gdy zadzwonił do mnie Wojtek i zaproponował mi powrót na prawy fotel długo się nie musiałem zastanawiać! Myślę, że kibiców też ucieszy powrót na rajdowe trasy załogi w takim składzie. Jak wiecie my zawsze mierzymy wysoko i tak jest również i tym razem, ale jednocześnie jak pamiętacie, staramy się jeździć tak żeby dać Wam – kibicom mnóstwo emocji! Liczymy na mocny doping! – dodaje Sebastian Rozwadowski.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Huawei Mate 10 Lite zaprezentowany!

Opublikowane przez - 22 września 2017 0
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Huawei zaprezentowało dzisiaj swój najnowszy smartfon –  Maimang 6, który poza terenem Chin pojawi się prawdopodobnie…

Rekordowe e-usługi wyborcze

Opublikowane przez - 11 października 2019 0
Ponad ćwierć miliona osób złożyło online wnioski o dopisanie do rejestru oraz spisu wyborców. To rekord – pochwaliło się Ministerstwo…

Raport o zagrożeniach w sieci

Opublikowane przez - 24 lutego 2015 0
Kilkanaście tysięcy przypadków naruszeń bezpieczeństwa w sieci w ciągu roku, niezliczone ilości zidentyfikowanego i przeanalizowanego złośliwego oprogramowania, ponad 100 tysięcy…