battle for azeroth

World of Warcraft: Battle for Azeroth na nowym zwiastunie! Musicie to zobaczyć, arcydzieło!

Blizzard od lat słynie z tworzenia znakomitych krótkich filmów i animacji do swoich gier. Nie inaczej jest w wypadku nadchodzącego “Battle for Azeroth”. Tym razem jednak, “Zamieć” przeszła samą siebie, musicie to zobaczyć.

Najnowszy zwiastun przedstawia nam jednego z liderów Hordy – Orka Varoka Saurfanga, który jest obecnie jednym z najdłużej żyjących przedstawiciel swojej rasy. Odegrał on kluczową rolę w ostatnich wydarzeniach w świecie Warcrafta. Zasłużony weteran nie jest przekonany co do słuszności swoich czynów i decyzji przywódczyni Hordy – Sylwany Windrunner. Jak poradzi sobie z tym prawdziwy wojownik? Przekonacie się oglądając znakomity film – “Old Soldier”.

Czy po obejrzeniu powyższego można coś jeszcze napisać? Chyba tylko tyle, że trzeba trzymać kciuki, aby Blizzard zdecydował się w końcu na pełnometrażowy film tej jakości. Warcraft: Początek miał swoje dobre momenty, ale było ich zdecydowanie za mało. Dodatek World of Warcraft: Battle for Azertoh zadebiutuje już 14 sierpnia.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane