World War Z – nowy zwiastun prezentuje fragmenty rozgrywki

World War Z to gra kooperacyjna zapowiedziana podczas The Game Awards w 2017 roku. Twórcy – studio Saber Interactive zdecydowało się przypomnieć nam o produkcji i zaprezentowało nowy zwiastun z rozgrywką ze skutej lodem Moskwy.

World War Z to “growa” adaptacja książki Maxa Brooksa o tym samym tytule, jak również filmu z Bradem Pittem w roli głównej. Świat gry to postapokaliptyczna wizja przyszłości, w której nieznany wirus spowodował, że znaczna część ludzkości przemieniła się w krwiożercze bestie przypominające zombie.

Podczas zabawy w World War Z autorstwa Saber Interactive będziemy skupiać się głównie na eliminowaniu hord żywych trupów. Produkcja zaoferuje nam cztery miejscówki: Nowy York, Jerozolimę, tajne lotnisko gdzieś w Korei Południowej oraz Moskwę. Tę ostatnią możecie podziwiać na zwiastunie powyżej.

Świat World War Z będziemy podziwiać z widoku trzeciej osoby. Podczas maksymalnie czteroosobowej kooperacji będziemy mierzyć się z hordami liczącymi nawet 1000 osobników! Oczywiście twórcy chcą zadbać aby podczas starć nam się nie nudziło, dlatego też istotne będzie planowanie działań, umacnianie pozycji, przygotowywanie pułapek itd. itp.

World War Z nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, produkcja zmierza na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-ty.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

PlayStation VR przebojem?

Opublikowane przez - 10 maja 2017 0
Z najnowszego raportu firmy analitycznej SuperData wynika, że Sony spokojnie może mówić o sukcesie swoich gogli VR, co więcej na…